Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lányt választanád, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanád, ha ez a fiú lennél?

Figyelt kérdés

Ha fiú lennél és ha választanod kellene 2 lány közül, melyikre esne a voksod. Az egyik lányt a fiú már általános iskolás kora óta ismeri és többször is se veled, se nélküled kapcsolatot játszott a lánnyal. Ez a lány elég átlagos kinézetű, volt, h. szőke, melírozott, ill. sötétbarna haja volt. A természetéről csak annyit, hogy elég hisztérika. Sokszor a fiút nem engedte a saját útjára és mindig beszabályozta, volt, h. a lány anyja akarta megregulázni a fiút. Mikor a fiút felvették egyetemre akkor a lányt nem vették fel sehová majdcsak pár évvel később. Ezalatt a fiú olyan környezetbe került az egyetemen az évfolyamtársai körül, h. a legszebb lányok között mozoghatott. Ill. ezek köréből került ki a második lány. Ez a lány eleinte nem volt feltűnő jelenség majd később teljesen gyönyörű nő lett belőle és akkor figyeltek rá fel sokan. A lány természetes kinézetű gyönyörű hullámos hajú és kék szemű. Fiúkat megszégyenítő bátorságú extrém sportot űz. Ennek a lánynak önbizalomban nem volt hiánya soha sem, bár mindig kimondta amit gondolt, de nagyon kedves és segítő kész volt. Mivel ilyen sportot űzött nagyon sok fiú vette körül és a srác féltékenykedett, de soha nem mert színt vallani a 2. lánynak. Sokan azért nem merték megközelíteni, mert féltek tőle. A 2. lányról csak annyit, h. nagyon okos mindenféle területen; társadalom,- természettudományok és a nyelvek területén is. Zenei ízlése is elég igényes.

Ti melyik lányt választanátok..


2010. okt. 3. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egyikse, de talán az elsőt.

19/F

2010. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hű,most megfogtál.Ez egy nagyon nehéz kérdés.Várj,hadd gondolkozzak rajta néhány órát....

Talán a 2.?

2010. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az első lányt, aki hisztérika..
2010. okt. 3. 17:32
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez kérdés?

Persze hogy a másodikat...

2010. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jaj ezt a 17:31nek írtam. Bocsi. :D Ja és még azt elfelejtettem írni, h. a 2. lánynak titokban tetszik/tetszett a fiú, de a lány és a fiú is elég bátortalanok voltak egymás felé. :((
2010. okt. 3. 17:34
 6/16 anonim válasza:
Most komolyan ez kérdés? Szerintem egyértelmű hogy a második, te neked mi a gondod a döntéssel? Az egyik lányról csak jót mondtál a másikról csak rosszat, akkor meg?
2010. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért én ezeket a lányokat személyesen is megnézném.

Valami nekem azt súgja, hogy nagyon elfogultan vannak jellemezve ezek a lányok

2010. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gondolom mert ő a jókislány, a másik a vetélytárs.
2010. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a jellemzésben nincsen semmi elfogultság csak a valóság és az igazság.
2010. okt. 3. 17:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Az elsővel bizonyítottam működésképtelen a kapcsolat, a másodiknak sem volt elég a belső szépsége, hogy a fiú felfigyeljen rá.
2010. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!