Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők sosem bánják meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők sosem bánják meg ha kihagytak szex alkalmakat?

Figyelt kérdés

Férfiak több esetben bánják ha volt ilyen.


Párkeresés témájú online írások hozzászólásainál szoktak lenni olyan nők akik azt írják, hogy "ő felismeri hogy ez és ez a pasi csak szexet akart de ő akkor is kitartott és akkor sem szexelt, pedig jól esett volna vagy nem. ÉS hogy már lassan 7 éve nem szexelt, de ő akkor sem."


Meg sokszor írják nők hogy "ő inkább egész életében egyedül lesz, de akkor sem szexel ilyennel aki (szerinte) csak szexre megy".


A kérdésem az, hogy van olyan nők között aki rengeteg alkalmat kihagyott és később amikor már viszont az esély is 0 lett, akkor nagyon megbánta, hogy amikor még kellett férfiaknak akkor nem élt a lehetőséggel?



2023. jan. 22. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Nehany alkalmat kihagytam, nem valtozott a velemenyem. De tegyuk hozza, nalunk ritka, hogy kesobb 0 lenne az esely, mert altalaban megallapodunk egy fix kapcsolatban. Meg ha esetleg szar is lenne a szex benne, attol nem lesz jobb, hogy x eve szexeltem Kiss Pistaval :D Az erdekel, ami most van es ami lesz, a multon nem ragodom.
2023. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Miért kellett törölni a kommentem? Továbbra se értem, hogy miért bánnám, hogy nem szexeltem olyannal, akivel nem akartam…
2023. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Én bántam már meg.
2023. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

"ő inkább egész életében egyedül lesz, de akkor sem szexel ilyennel aki (szerinte) csak szexre megy"


Jó, azért sejted, hogy ezek sok esetben (természetesen nem minden esetben, csak mondjuk fele-fele arányban) csak netes szájaskodás? Nem kell mindent készpénznek venni, amit a neten olvasol, különösen nem, ha anonim a fórum.

2023. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
A való életben a nők nagyon kis töredéke ilyen eltökélt aziránt, hogy nehogy véletlenül becsússzon olyan pasi, aki csak szexet akar. Szinte minddel előfordul és az sem ritka, hogy a nő is tudja, de nem bánja, vagy bánja, de belemegy. A gyakorin felülreprezentáltak az ilyen tévedhetetlen szent tökéletes nők.
2023. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Azért kerülik el többen az ilyen alkalmikat, mert egy nő nagyon ritkán tud érzelmek nélkül szexelni. Így jobban szenved, ha nincs folytatás. Pasikat ez kevésbé rázza meg.
2023. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%
#7 a nők többsége ugyanúgy tud érzelmek nélkül is szexelni, mint egy férfi…
2023. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%

14.

Nem vettem magamra csak szeretném hogyha az általad említett gy.-ket mint amilyen te is vagy kipucolnák innen,hogy végre normalis emberek irhasssnak!

2023. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Mert amit kihagytam, azt nem is akartam.


"ő inkább egész életében egyedül lesz, de akkor sem szexel ilyennel aki (szerinte) csak szexre megy"


Ez így nem igaz. Akkor hagyja ki az ilyesmit, ha éppen komoly kapcsolatot keres, de a legfőbb oka az, hogy annyira nem vonzza a pasi.


Az esély meg soha nem lesz 0.

2023. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem bántam meg a kihagyott alkalmakat. Okkal hagytam ki őket - valamelyikünk foglalt volt, valamit nem éreztem okénak a sráccal, vagy tudtam, hogy nekem többet jelentene és utána csak rosszabb lenne.

Btw csak azt tekintem kihagyott alkalomnak, amihez nekem is nagyon lett volna kedvem, de nem tettem - azt nem, mikor csak egy random pasinak lett volna kedve hozzám, de nekem nem :D

2023. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!