Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki csendes az egyenlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csendes az egyenlő az unalmassal?

Figyelt kérdés

Csendes lány vagyok (idegenekkel nem nagyon tudok beszélgetni, de akiket ismerek azokkal igen). Nem vagyok csúnya, de eddig senki sem akart velem járni.

Ez azért lehet, mert unalmasnak tartanak?

15L


2010. okt. 3. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta egyenlő a csendes a járással?
2010. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól még nem unalmas valaki, hogy csendes.Kitudja, lehet, hogy benne akkora az élet, hogy egész Németországot megtelítené a jókedvével, meg ilyesmi:D
2010. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is elég csendes vagyok és én sem jártam még senkivel de velem már akartak (nem dicskvésből mondom nyugi xD) de engem nem érdekel, hogy valaki azért nem szeret mert csendes lehet. Elmehet akkor a sunyiba. Lesz valaki aki úgy is aki magadért szeret. :))
2010. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én csendes srác vagyok, akkor bezsélek ha kérdeznek (néha még akkor sem). Elég nagy hátránynak érzem.

21f

2010. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:
igen egyenlő
2010. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fiúknál mindenképp hátrány, mivel nekik kell kezdeményezni.

Lányoknál nem feltétlen... bár, ha nem tudnak veled beszélgetni az nem jó pont.

2010. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a csendes lányokat!:) Küldj privit! 16/f
2010. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A csendesség azért gond, mert aki nem igazán ismer téged, az nehezen lát beléd, nem tudja eldönteni, hogy szeretne-e egyáltalán megismerni téged. Gondolom a régi barátaid tudják már, hogy kicsit csendesebb vagy, hiszen így ismertek meg, ezért jól elvagy velük, mert gondolom érzed, hogy ők ismernek jól, és így kedveltek meg az idők folyamán.

A csendességed miatt sok idő kell, hogy megismerjenek téged, de biztos vagyok benne, hogy idővel valaki venni fogja a bátorságot, hogy megismerjen. De még fiatal vagy, vagy, a te korodban lehet, hogy kicsit hebrencs a fiúk többsége hozzád, ezt nem tudhatom. De unalmas ember NINCS! Előbb utóbb ezt azért belátják az emberek. Légy türelmes, és ha adódik valami reális alkalom, próbáld kihasználni.

(Bár kicsit vak vezet világtalant, én is elég csendes vagyok, és még velem sem akart járni senki, pedig csúnya én sem vagyok igazából. És már 22/F. :) )

2010. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

16f merre fele laksz?

2010. okt. 3. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!