Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kiégett 30 közeli férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kiégett 30 közeli férfi, hogy találhatja meg a boldogságot, ha az összes szerelme (akivel nem lett semmi) mind megalázta és lelkileg tönkretette?

Figyelt kérdés
Minden a külsőség az esetek 97%-ban. Persze mikor már nem érdekel a dolog és elő adtam a nagy beszólós bunkót akkor összejön egy csaj, le is feküdtünk de semmi. Nem érzek már semmit. Nekem teljesen szét "trancsírozták" a lelkem. Nem hoz izgalomba egy szép női test kb lesz@rom, mert nem ahhoz tartozik akit szerettem. Volt összesen mondjuk eddig 4 lány akit igazán szeretem fiatalabb koromban de mindegyik megalázott. Akkor persze volt még egy két másod vonalas próbálkozás, de az is kudarc és amikor már semmit de semmit nem érzek, főleg nem egy nő iránt akkor jön össze egy kapcsolat... (És ez még csak a párkapcsolati része az életnek.) Undorító módon viselkednek a többségében a mai nők.

2023. jan. 23. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Te választottad őket.
2023. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Elsőnek is foglalkozz magaddal. Ne általánosíts. Dacból nem lesz siker. Nem kell erőltetni semmit.
2023. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Remélem nem lesz senki olyan hülye, hogy veled éljen.
2023. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Többségében mindenki hülye. És te mégis kapcsolatot akarsz. Egy undorító világban a 3%-ra vágysz, de miért?
2023. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért hagytad magad nekik? Miért is vagy áldozat? Egy szemléletmódváltás nem ártana.
2023. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

30 közelinek írod magad, majd írod, h fiatalabb korodban. Egyrészt most sem vagy öreg, másrészt ha jó egyedül, akkor nem kell erőltetni a párkeresést.


Ha meg nem jó egyedül, állj fel a padlóról és próbálkozz újra és újra! Picsogni bárki tud, de az kb senkit nem érdekel.

2023. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!