Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálhatja egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálhatja egy férfi?

Figyelt kérdés

Találkozgattunk, úgy volt, hogy együtt leszünk, csók, ölelés, órákon keresztüli beszélgetés. Aztán egyik napról a másikra elkezdett ignorálni, ami eleinte abban mutatkozott meg, hogy én írtam neki mindig, utána meg alig akart válaszolni, pedig folyamatosan fent volt. Majd felkérdezés után benyögte, hogy nem akar kapcsolatot, mert nem áll rá készen (amit amúgy nem közölt volna, ha nem támadtam volna le a kérdéseimmel, amikre az volt a válasz, hogy családi okok miatt nem írt, ami kifogás volt). Még ő volt felháborodva, majd rá 2 nappal összejött egy másik csajjal.


De: közös ismerősünknek meg mutatta a közös képet, és hogy ő mennyire le van sújtva amiatt, mert én letiltottam mindenhonnan és elhordtam mindennek.


2023. jan. 24. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért, mert szexet akart volna, vagy rajött nem te vagy a megfelelő személy számára.

Akár a másik csajt is húzta veled párhuzamosan és mellette kötött ki egy időre.

2023. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A másik csajszi jobban bejött neki. Ne vedd magadra, mindenkinek nem lehetsz tökéletes.
2023. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Legalább nem melletted szedett fel mást.

Gondolom a szex volt neki a lényeg.

2023. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy ha valaki pár randi után benyögi, hogy nem akar kapcsolatot, az annyit jelent, hogy VELED nem akar. Csak nem akar megbántani.
2023. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

"Aztán egyik napról a másikra elkezdett ignorálni, ami eleinte abban mutatkozott meg, hogy én írtam neki mindig, utána meg alig akart válaszolni, pedig folyamatosan fent volt."

Nem kellett volna írkálni. Láttad, hogy ignorál, neked is le kellett volna sz@rni azt kész.

2023. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

#5

Azt még kifelejtettem, hogy most sem késő lesz@rni

2023. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Pontosítsunk: Veled teheti ezt meg.
2023. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálta, mert pont ennyit jelentettél neki. Unaloműzőnek megtetted, és kész.
2023. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De miért mondja másoknak azt, hogy én bántottam meg? És hogyha így tekintett rám, akkor miért csinál úgy, mintha bánná?
2023. jan. 24. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nem akar sz,rnak kijönni.
2023. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!