Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan a szeretőmre gondolok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan a szeretőmre gondolok?

Figyelt kérdés

Hosszú a történet. Mindenesetre ez a férfi egy visszatérő karakter az életemben. Pár havonta, hol én, hol ő de keressük egymást a szex miatt.


Ő feldobta már a komoly kapcsolat kártyát, töltöttünk is el együtt egy hétvégét. De amellett hogy szimpatikus és rohadtul vonzódunk egymáshoz...úgy érzem hosszútávon nem elégítene ki érzelmileg. Ezért közöltem vele, hogy nem tudok nyitott lenni felé ilyen szempontból. Ezért részemről ennyi. Jegeljük.


Utána könyörgött kicsit, hogy folytassuk. Találkozzunk még, nem bír elfelejteni. Állandóan rám gondol. Továbbra is maradtam az álláspontnál...hogy ha majd akarom őt, tudni fog róla.


Van más férfi is az életembe, próbálok rákoncentrálni. Mert ő viszont érzelmileg kielégít, biztonságot ad nekem. Önmagam lehetek. De állandóan eszembe jut a szeretőm. Az érintése, a csókja, ahogy együtt vagyunk. Szexuális téren mindig ezek a képek jutnak eszembe...és már azt forgatom a fejemben, hogy felkeresem és ezt meg azt kipróbáljuk. Közben meg próbálom leállítani magam, mert tudom hogy ebből kapcsolat nagyon nehezen lenne és nem is feltétlenül akarom hogy a pasim legyen.


Hogyan lehet ezen továbblépni? Szexeljek még vele, vagy most már tartsak ki a döntésemnél?



2023. jan. 24. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem működne?
2023. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Korkülönbség, távolság...több kommunikáció kellene. Nem tudok megosztani vele dolgokat. Úgy érzem nem igazán érdekelné.


Egyedül a szexuális vonzalom ami miatt izgalmassá válik az együtt töltött idő.

2023. jan. 24. 20:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne kezdj kapcsolatot amíg nem tudod lezárni a szeretőddel. Addig vállald a szexkapcsolatot vagy az egyedüllétet. Senki nem azt érdemli, hogy már alapból szeretőt tartsanak mellette.
2023. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lezártam. Csak mégis piszkál a dolog. A kérdés pont az, hogy ilyenkor mit csináljon az ember.
2023. jan. 24. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem véletlen az, hogy ennyire intenzíven eszedbe jut, gondolsz rá. Szerintem fel kéne keresned, elmondanod neki, mi zajlik benned. Ugyanakkor természetesen a jelenlegi partnerednek is joga van tudni, milyen gondolataid vannak.
2023. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A jelenlegi partnerem tud a szeretőmről, az ő kérésére zártam le. Mégis úgy érzem, én még folytatnám ezt a párszor összejövünk dolgot...
2023. jan. 24. 21:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig függeszd fel a kapcsolatot a jelenlegi partnereddel. Úgy látszik neked fontosabb most ez a szexkapcsolat, meg pluszban jobban örülnél ha ez az illető lenne az, aki érzelmileg is kielégít. Szerintem ne rabold tovább a jelenlegi partnered idejét.
2023. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a baj, hogy csak a "párod" kérésére zártad le, pedig ennek evidensnek kellett volna lennie.

Használd ki ezt a pár alkalmat még a szexpartnereddel, mert örökké ott motoszkálna benned úgy is. Bár így tuti elveszted a másikat.

2023. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira erős érzelmeid lennének az új férfi felé, akkor automatikusan nem fantáziálnál a szeretődről szerintem, hanem a mostanival akarnál kipróbálni dolgokat.
2023. jan. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A mostani férfi már évek óta a párom...
2023. jan. 25. 02:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!