Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom elmondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elmondani az igazat! Mit mondhatnék helyette?

Figyelt kérdés

Az van hogy júniusban volt egy buli és ott volt egy srác akivel összeakartunk jönni, a buliban csókoloztunk ő akart mást is én nem, elkezdett erőszakoskodni,és meg is ütött.

A srác azóta bejelölt myvipen én nem jelöltem vissza, és írt nekem hogy jelöljem vissza, a barátom akivel 2 hónapja vagyok pedig látta a levelet, és írogatnak egymásnak csúnyaságokat.Mindig a srác kezdi a balhét.Na és nem akarom elmondani a barátomnak hogy megütött meg erőszakoskodott.Így most meg rosszabb mert azt hiszi meg is erőszakolt.

Mit mondhatnék hogy hagyjon a témával na és ne tudja meg az igazat mert tuti adna neki


2010. okt. 3. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt a választ várod, de szerintem mondjad el a barátodnak az igazat. Az a másik olyan szerencsétlen béna, hogy még a végén kitalál valami mesét... meg az igazság úgyis mindig kiderül. mondjad el a barátodnak, ebböl látni fogja, hogy bizol benne. kerjed meg, hogy ne csináljon semmit, és kész.
2010. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a barátod helyében biztosan tudni szeretném az igazat, és valószínűleg "megbeszélném" ezt a sráccal... 24F
2010. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd el az igazat.


Hiszen nem erőszakolt meg a srác, azért ezt mondd el a barátodnak!

2010. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt mondtam hogy nem
2010. okt. 3. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

" mert azt hiszi meg is erőszakolt"


Miért hinne ilyet, ha te nem állítottál ilyet? Ők írogatnak egymásnak, tehát a barátod ezt nem tudhatja rosszul sem a te levelezésedből! Akkor honnan veszi?

2010. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert meséltem neki ezt hogy leakart fektetni csak én nem enegdtem még régen.
2010. okt. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!