Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy akit én látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy akit én látok tökéletesnek azt más észre se venné?

Figyelt kérdés

Ma az instát nézegetve, feldobott több topmodell csajt, tényleg nagyon szép lányokat és nagyon egyik pasija se tetszett úgy mint a sajátom.

Én meg olyan féltékeny vagyok a sajátomra, mintha minden nő biztos őt akarná.

Ennyire el tudja vakítani az embert a szerelem? 😅


2023. jan. 25. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ez egy a szerelemmel együttjáró "tévképzet". :D
2023. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szuper. 😁
2023. jan. 25. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt egy barátnőm, olyan pasija van, hogy szerintem a kutyának nem kéne, ő meg kb.mindenkre féltékeny volt.(A pasi jó okkal megcsalhatná, mert a nagy féltékenykedésben szexelni azért nem nagyon szexel vele.) Na, de nincs rá lehetősége! Pl.1x együtt dolgozott a srác egy állítólag (barátnőm állította), gyönyörű lánnyal. Ő meg folyton hisztizett, hogy tuti meg fogja vele csalni. Feltettem neki a kérdést, hogy ne haragudj, de attól, hogy a pasid esetleg meg akarna vele csalni, miből gondolod, hogy a gyönyörű nőnek is kéne ő? Ja, tényleg. Hát, ez neki meg se fordult a fejében, hogy a pasija ne tetszene valakinek😂
2023. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4# ez a mai napig nekem se jutott eszembe hogy lehet az én "félistenemen" más átnézne simán.

Csak ma ahogy láttam ezeket a párokat, akkor tudatosult bennem, hogy valószinűleg más is pont ugyanígy láthatja az én páromat. Persze ettől tetszhet más lányoknak is, de messze nem olyan soknak mint én azt gondoltam eddig.

2023. jan. 25. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon könnyen lehet. Te el tudod/tudnád fogadni őt úgy, ahogyan van.
2023. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!