Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy napi 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy napi 10 olyan kérdés van hogy ekkora elég?

Figyelt kérdés

xx cm

xx vastagság

x/f


hát nem tudom .. de nekem ez fura . :D én nem méregetem naponta hogy ekkora és ekkora 17/f


2010. okt. 3. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért barátom, mert nem tudják felfogni, hogy a technika kétszer olyan fontos mint a méret.
2010. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen nincs jobb dolguk és ezzel foglalkoznak. plusz a média is erősen befolyásolja, hogy mit miért tesznek és gondolnak. és a nőknél is vannak ilyen beidegződések. pl.: nagyobb mell, karcsú derék, abnormális test kinézet stb...
2010. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért barátom, mert a Cosmopolitan, a Kiskegyed és a Joy beleoltotta a lányokba, hogy : a méret a lényeg! - és még azt is, hogy ezt persze tagadni kell az olyan fiúk előtt, akiknek kicsi van, mert akkor sohasem fogja feleségül venni őket!


Olvasd ezeket az újságokat és meg fogsz döbbenni, de mindent meg is fogsz érteni a lányok viselkedéséről.

2010. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy naponta 10 olyan kérdés van, ami úgy kezdődik, hogy miért van az?
2010. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért barátom, mert elég sok lánynak a méret igenis lényeges szempont.
2010. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!