Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nekem szánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nekem szánta születésnapi ajándéknak egy lány, hogy profilképet cserélt Facebookon?

Figyelt kérdés
Az utolsó profilképe több éves. Minden ezelőtti képén egész alakos. A mostani lett először csak mellkastól felfelé, tehát tényleges közeli arckép. Szerelmes vagyok belé, tudja is, de ő belém nem szerelmes. Egy kollégiumban lakunk, harag nincs köztünk, bár néha lehetne jobb is a viszony. De jókat szoktunk beszélgetni időnként. Valami fura barátság, haverság van köztünk. Lehet, hogy így akarta születésnapi jó kívánságát kifejezni felém

2023. jan. 25. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy XD
2023. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Írt volna messengeren. Senki se tud róla, csak te. Az elég diszkrét.

A profilképe lecserélése véletlen.

Kezdesz kicsit bekattanni, nem?

2023. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönne bárki azzal, hogy lepontozok bárkit, azokat is felpontozom, akik nem értenek egyet a teóriámmal.
2023. jan. 25. 21:19
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég.

Tuti, hogy nem miattad cserélte le.

2023. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De persze. Csak akkor cserél egy nő profilképet, ha titkon ő is viszonoz egy plátoi szerelmet.


Csak nehogy a barátjával közöset is kirakjon majd, mert az lesz ám csak a meglepetés neked

2023. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2023. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A szerelmes ember valamilyen szinten őrült, azért van az a mondás is, hogy őrülten szerelmes valakibe. Azért gondolom ezt mégis indirektebbnek, mert így nem kell azt felválallnia, hogy örömöt akar nekem szerezni, míg, ha ír nekem az valahol direktebb. Volt, hogy sütni akartam venni neki csokit, de inkább mindenkinek is vettem, hogy ne legyek direkt. Kb. így értem a dolgot. De, ha nem is így van, miért ne örülhetnék, hogy kaptam én is egy szép képet róla?
2023. jan. 25. 21:24
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy viszonozza, mintha, csak a viszonzott szerelem lenne pozitív előjelű érzelem.


Tudom, hogy nincs párja ...

2023. jan. 25. 21:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly????


És még hogy a nők gyártanak mindenféle teóriákat. :D

2023. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem! De egyébként Boldog születésnapot!
2023. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!