Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt ,viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ,viselkedik így egy 40 éves felnőtt férfi ?

Figyelt kérdés
Kivételesen nagyon szimpatikus volt az egyik társkereső appon. Beszélgettünk órákig,amin meg is lepődtem . Igaz jöttek a szexuális témák is (én se vagyok gyerek, ő se !!) ,de utána abba maradtak. Le jönne hozzám stb... vacsora,séta .Nem zárkóztam volna el előle ! Másnap teljesen el tűnt amit nem értettem ezek után pláne ...nem ír nem keres pedig elérhető is ,tegnap annyit írt ,hogy miújság hölgyem válaszoltam azóta se semmi rá ,de ha valamit meg osztok jön a like ... Ezt valaki meg tudja nekem magyarázni ilyenkor mi is van vagy miért? Előre is nagyon szépen köszönöm !
2023. jan. 26. 15:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, hogy független?
2023. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%
Egy napig nem ír valaki az miért baj egyből? Főleg negyven plusszosan? Semmi baj nincs ezzel a viszonnyal majd halad a maga tempójában.
2023. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Egyedülálló is van kint ,nincs másik nővel semmilyen képe ... senem házas,nincs gyerek sem ! Ezért is furcsállom az egészet ... Ilyen még sose tötént velem ,,,,
2023. jan. 26. 15:57
 4/24 A kérdező kommentje:
2 ,nem az ,hanem ír h miujság válaszolok,vissza kérdezek és semmi válasz viszont nn stop elérhető ! Mindent meg néz ,likolgat de válaszra se méltat . Ezt nem értem
2023. jan. 26. 15:58
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Mert több vasat tart a tűzben. És per pill nem te vagy a prioritás, de ha az illető nem jön össze, talonban ott legyél még te is.
2023. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Többekkel írogat, de ki nem?
2023. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Mert mással is beszélget és az érdekesebb. Mit kell ezeken agyalni? Netes társkeresőkön mindennapos dolog, hogy eltűnnek emberek. Mert beszélgetnek egyszerre többel is, de lesz egy, aki szimpatikusabb, mint a többi. Még csak nem is találkoztatok, nem kell két perc írogatás után már ragaszkodni hozzá.
2023. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én is beszélgetek mással ,de ha számomra valaki nem érdekes mint ahogy íród,akkor nem írok rá ,hogy miújság és utána el tűnök mint Petőfi a ködben ... Ennek semmi értelmét nem látom,nem pazarolok rá ennyi energiát sem hanem lapozok !!! Pláne nem nézegetem és nem likolgatom
2023. jan. 26. 16:05
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Akkor nem lennél nála talonban, ha egyáltalán nem kontaktálna veled. Akkor elengednéd. Így meg lamentálsz rajta. Ő meg ezt nyilván tudja, mert reagálsz a megkereséseire.
2023. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Lehetséges verziók:

- talonban vagy tartva, jó leszel még valamire, ezért ír ritkán hogy fenntartsa a figyelmedet

- túl gyorsan haladtatok előre, most ő beijedt, visszavette a tempót (vannak szájhősök akik ha cselekedni kellene akkor visszavonulót fújnak)

- egofényezésre használ téged, jól esik a figyelmed, de csak ennyi

- több vasat tart a tűzben, másokkal is írogat, de te vagy a talonban tartott

- lehetséges hogy mégis foglalt. Van aki papíron nem vált el, de évek óta különél a feleségétől és azt hazudja hogy elvált. Ez a típus nem is keres komoly kapcsolatot, csak addig van a nőkkel amíg azok nem akarnak házasodni, olyankor értelemszerűen szakít, mivel ő még nős. Lehet hogy ő is ezért hezitál.

2023. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!