Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az, aki rendőraut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az, aki rendőrautót lop?

Figyelt kérdés
Egy éve ismerem a jelenlegi barátom, de csak 2 hónapja vagyunk együtt. Eddig visszafogott normális srácnak ismertem meg, de nemrég elhívott a barátaival pókerezni, és ott elképesztő sztorikat hallottam. Például régen rendszám nélküli terepmotorral közlekedtek a faluban és mikor a egyik barátját igazoltatták, ő figyelemterelésként beült a járó motorral álló üres rendőrautóba és elhajtott egy utcányit, majd elfutottak és soha nem vonták emiatt felelősségre őket. Van még több hajmeresztő sztori is, csak a legdúrvábbat ragadtam ki. Most kicsit megrendült a bizalmam benne, mert ezekről soha nem mesélt, és nem ilyen embernek képzeltem el.

2023. jan. 26. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Vagy csak egy kamugép...
2023. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Heten ültünk a pókerasztalnál, és ezekből kb öten egyöntetűen állították, hogy ez megtörtént.
2023. jan. 26. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Olyan ember, aki élte az életét. Nyilván nem mindenki lopkod rendőrautókat, de mindenkinek vannak hajmeresztő sztorijai, aki aktív szociális életet élt fiatalon.
2023. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Mások meg az apjuk motirját kötötték el meg sunyiban csempészték vissza :D


Meg olyat is hallottam hogy volt aki elkerte az apja kocsijat hogy csak a bnőjéhez megy. Aztán nem éttette a vater miert van benne több ezer km:D(a bnője olaszban van:D)


Egy rakat ilyen sztorija van mindenkinem

2023. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég jól félre ismerted 😂
2023. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#4 húha az aztán nagyon durva sztori hogy elkérte az apjától a kocsit, az odaadta és elment vele . Mesélj még mert ilyeneket filmekben látok csak legyszi, privátban is jöhet ! Amúgy ha nincs barátnőd, lennék én 😍
2023. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak poénkodtak veled. Ha zavar beszéld meg a barátoddal.
2023. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Vagány
2023. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
közlekedtek a faluban és mikor a egyik barátját igazoltatták, ő figyelemterelésként beült a járó motorral álló üres rendőrautóba és elhajtott egy utcányit, majd elfutottak és soha nem vonták emiatt felelősségre őket. 1et igazoltattak, másik beűlt és elvitte a rendőrautót,de már többen futottak el a szomszéd utcában....itt kicsit zavaros. 2 minden rendőrnek van egy "chipes" kulcsa amit a rendőrautó gpses myomkövetőjéhez kell érintenie....
2023. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%

K*rva jó fej!!

Az egyetlen autó, amit érdemes ellopni. :D

2023. jan. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!