Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bele kellet volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bele kellet volna szólnom?

Figyelt kérdés
Családi buli volt. Tudni kell h a baratnom és az anyukája össze szolalkoztak. Anyukája mondta hogy jaj a kis lányomnak nem kellet volna akkora lennie a szájának. Szóval így csipkelodtek. Én most találkoztam először az anyukajaval. Majd erre az anyja bele vágta az arcomba hogy elvből is de meg kellet volna védelem a kislányát tőle.

2023. jan. 27. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Hacsak nem nagyon durvát szól be.
2023. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem dehogy. Ilyenekbe nem tanácsos beleszólni.
2023. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Az ő dolguk, nem a tied.
2023. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja beteg, ne vedd figyelembe.
2023. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább máskor ne náluk bulizzatok, lehetőleg soha többé.

Szerintem volt ott már egy kis vér az alkoholban, ha ennyire összefüggéstelen volt a mondókája.

2023. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Nárci anyu? Provokál. Ha beszólsz, az a baj, ha nem az a baj.
2023. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Baromság amit mond.

És ezen kivül sem kellett volna.

Védeni meg főleg nem.

Szóval 1 mondat, 3 hatalmas hiba, amiből 1 már 100%osan nullázza az egész hátterét.


Én nem hagytam volna, ahogy sosem hagyom a közösségeknek saját bántását ha benne vagyok. De ez se nem a hülye elv, se nem kötelezőség, és főleg nem védelem.

2023. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!