Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig észreveszitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig észreveszitek, ha kölcsönös a vonzalom?

Figyelt kérdés
Ezt lehet érezni? Vagy tudjátok, ha nektek tetszik valaki és ti is neki?
2023. jan. 27. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindig veszik észre az emberek. De legtöbbször kezdeményezés során leesik, nekem biztos (és érezni is lehet rendesen).
2023. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon rég volt kölcsönös a vonzalom, sajnos. Vagy nem vettem észre, hogy az. De amelyik férfi nem próbálkozik be, az nem is akar semmit.
2023. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Eszre szoktam, ha folyamatos kapcsolatban vagyunk.
2023. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mathus ***** válasza:
87%
Észre lehet venni, szó szerint mint a villámcsapás, és leolvad az agyunk. Ha nem kölcsönös, meg se mozgat, észre sem veszem, még "vallomással" sem.
2023. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nyilván észreveszem, ha én vonzódok valakihez :) És az esetek zömében azt is, ha hozzám vonzódik valaki. Bár ugye, nagy magabiztossággal mondom ezt, aztán ki tudja, ha valaki sosem vallott színt és jól leplezte, arról lehet sosem tudom meg :D De eddigi tapasztalataim alapján akiről úgy éreztem, hogy bejövök neki, utólag mindig kiderült, hogy igazam volt. Szóval azt mondanám, hogy igen, észreveszem a kölcsönös vonzalmat is. Nyilván ha nekem tetszik valaki, akkor én is adok jeleket, így felbátorodik az illető is, amennyiben ez az érdeklődés kölcsönös, szóval könnyen lehet ebből folytatás is, ergo elég egyértelműen levehető a dolog.


De lehet, csak én működök ilyen egyszerűen.

2023. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mondom, hogy nem, mert az ellenkezőjét sem veszik észre: ha egy ember csak simán kedves és nem akar szobára menni.
2023. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nem.

Viszont napiszinten látom, hogy szemeznek velem, de komolyabbat nem akarnak tőlem semmit. Ezt onnan tudom, hogy volt már pár leszólításom.

2023. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen ezt megérzi az ember,a testbeszédből abból ahogyan a másikkal beszél ahogyan ránéz stb.Ez érdekes módon a neten is működik,még ahogyan ír abból is sokminden lejön. Én ezt gondolom erről.
2023. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!