Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazuk lehet? Tényleg hagynom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk lehet? Tényleg hagynom kéne?

Figyelt kérdés

Szóval ez az első évem az egyetem, és közös ismerősök által megismerkedtem egy arab fiúval a kérdésemnek kulcs eleme ezért részletezem hogy Szaúdi,

egy buliba találkoztunk és hát jól alakult így elmentem vele egy randira ahol megtörtént.

Ez volt decemberben, anyueknak mikor elmeséltem tudjuk hogy reagáltak jöttek azzal a perzsa szerelem könyvel vagy mi, meg a sztereotipiakkal, és bevallom nem vagyok rasszista de enis megijdtem egy kicsit, 26 éves és csak látogatóba volt itt de azóta találkoztunk mert hétvégén eljött, amikor együtt vagyunk semmilyen erőszakot nem veszek észre se a jellemén se amúgy se, a családjáról mutatott képet de nem akar feleségül venni ahogyan azt szoktak mondani, jól érzem magam vele de tényleg félek bele bonyolódni!

Mit csináljak hallgassak ezekre a dolgokra mikor jól érzem magam vele, vagy tényleg igaz minden arab férfira ez a fajta viselkedés ?

Ne haragudjatok ha hiba van benne de egész éjjel ezen agyalok mar egy hete, aludni sem tudok



#szerelem #párkapcsolat #arab #szaúdi arábia
2023. jan. 29. 05:38
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
És a legfontosabb amit kihagytam hogy angliában laknak és keresztény, Szaudi de már 3. generáció óta Londonba laknak, bocsi csak tényleg fáradt vagyok és próbálok normálisan fogalmazni de nem nagyon megy, a húgai követnek az instán szoval gondolom beszélt rólam otthon, annyit rólam is tudni kell hogy roma vagyok, és a sztereotipiákkal ellentétben én nem éreztem hogy lenézett volna mert európai vagyok vagy akar mert le feküdtem vele a 2.randin
2023. jan. 29. 05:44
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt udvarlás része náluk egy dolog. De mindig csak a tulajdona leszel. Más a szokásuk. Nem lesz szabad életed soha mellette.
2023. jan. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Enis ettől felek, de nem lehet hogy mivel európai országban nevelkedett és nem is muszlim kicsit más?

koszi a választ egyébként

2023. jan. 29. 05:47
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Kutyából nem lesz szalonna. Én nem kezdenek vele. Ha most azt mondod neki hogy nem tetszik, más az ideális. Hidd el érdekes oldaláról ismered meg. Láttam már ilyet. 40f
2023. jan. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
6%

Bejössz neki,alig várja hogy megcsókold.

Mit jelente, semmi egyéb, de te már azt hiszed hogy tetszel neki stb. Beszélgess vele és kérj tőle randi időpontot.

2023. jan. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#5 lehet tényleg én írok szarul, már lefeküdtem vele, és azóta megint eljött hozzám szerintem ez azért elég ok hogy azt higgyem tetszem neki, azért mert nem beszél a gyerekekről meg a hazaságról ahogy a sztereotípia mondja mondta már hogy szeret nem egyszer
2023. jan. 29. 06:04
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Légy naiv. Te ezt eldöntötted. De ők így hálóznak be. Náluk más a szeretlek szó jelentése. De te elég idős és tapasztalt vagy hogy jobban tud. Volt szomszédom is ilyen volt. Csináld!
2023. jan. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Eddig úgy voltam vele hogy nem vettem túl komolyan de már kezdem érezni hogy számomra komolyodik érzelmileg, kötődöm hozza, azért írtam ki a kérdést mert tanácstalan vagyok és megakartam hallgatni teljes különálló emberek véleményét akik nem ismernek és úgymond “tisztán” látják.

Nem az a célom hogy meggyőzzek bárkit is arról hogy ő jó ember!

Köszönöm az eddigi választ mindenkinek

2023. jan. 29. 06:22
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj ide. Naiv vagy. Sosem fog felesegul venni es nem is szeret, csak mondja. Egyszeruen csak dugni akar, nem nagyon jut máshogy szexhez. Feleségül biztos hogy csak olyat vesz el, aki kifogastalan eletet el es nem fekszik le egy pasival 2.randin. erezd jol magad vele, bele is szerethetsz, ugyse fog elvenni akarhogy akarod. Amint hazasodni akar, azonnal valt mas nore. Az semmit se jelent hogy a hufai kovethek, mar ha tenyleg azok. Naluk megszokott hogy baratnoznek, beszelnek rola, de ok is tudjak hogy alkalmi vagy. Egyre figyelj, teherbe ne ess, mert azt a gyereket elviszi es a muszlim felesegevel fogja felneveltetni.
2023. jan. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
27%

Engem borzasztóan zavar, hogy egyetemre jársz, de rendesen ragozni sem tudsz, a szöveg tordeleserol nem is beszélve.


(Szinten egyetemista vagyok, csak olyan, aki tud helyesen irni az anyanyelven)

2023. jan. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!