Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idős pasi miért szólt be hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idős pasi miért szólt be hogy "Miért te hány kiló vagy"?

Figyelt kérdés

Barátnőimmel voltunk kávézóban és egy 40-es kinézetű pasi odajött hozzám, erre megkérdeztem hogy amúgy hány éves is vagy?


Erre visszakérdezi hogy

"Miért te hány kiló vagy"


Miért kell ennyire bunkónak lenni?


Saját korosztályában ismerkedjen.



2023. jan. 29. 09:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván fiatalabbakkal akart ismerkedni mert magát is annak tartja. Rosszul esett neki, hogy megkérdezted a korát és így vágott vissza. Ha megütnek üss vissza elv alapján. Az mellékes, hogy nyomorék egy ember az ilyen. :)
2023. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Paraszt... Amúgy f.szért nem lehet megmondani. Volt hogy huszonéves sráctól kérdeztem mint kiderült később, aztán cseszett egyből válaszolni. "Találd ki" "mennyinek tűnök?" F.szom mondd meg egyenesen nem egy nagyon nehéz feladat... Bár gondolom ha én azt mondom 18 miközben ő 15 akkor inkább mond 20-at, vagy ha én 25 ő 40 akkor mond 30-at :D Cseles, de úgyis kiderül, ha nem csak egy kis flörtöt akar.
2023. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
73%
Azt hitte vén kecske is megnyalja a sót.
2023. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
7%
Azért mert provokáltad… kicsinyes bosszú
2023. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

# 4


mi az hogy én provokáltam?


hogy megkérdeztem hány éves?

2023. jan. 29. 09:21
 6/37 anonim ***** válasza:
86%
Ez a jobbik eset. Nekem volt olyan vásárlóm, hogy hiába mondtam nemet minden formába, mindig visszajött. Meg várt a munka végén és haza akart kísérni. Én örültem volna, ha a kor témán így felhúzza magát azt jól van. Én voltam 24 ő meg legaláb 2x ennyi.
2023. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

# 6


fujj, megvárt???


mégis mit gondolt?

2023. jan. 29. 09:24
 8/37 hollófernyiges ***** válasza:
12%
Te kezdted a bunkózást...
2023. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

# 8


de mivel ???

2023. jan. 29. 09:29
 10/37 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne bunkóság megkérdezni, hogy hány éves vagy? Maximum arról van szó, hogy a pasinak ciki a válasz, meg jól beégett, hogy felé annyi idős csaj a kora miatt elutasítja.

A beszólás meg azt mutatja, hogy igazából nem is vagy az esete, csupán a korod miatt kezdett volna ki veled.

Szerintem is csak örülj neki, hogy gyorsan le tudtad rázni.

2023. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!