Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok ennyi idő után is rá?

Figyelt kérdés
Nevetségesnek érzem az egészet. Évekkel ezelőtt volt egy lány, akiben nagyon megfogott valami. Viszonylag sok időt töltöttünk kettesben, soha nem volt semmi köztünk, csak pár olyan pillanat, amik valahogy belém égtek. Sok idota nyálas dolgot tudnék írni, de nem ez a lényeg. Én már akkor is nős voltam, most is az vagyok. Szeretem a feleségem, akkor sem értettem magam, most sem. Valahogy újra és újra eszembe jut ez a lány, pedig évek óta nem láttam. Facebookon annyit látok róla, hogy férjhez ment és van egy gyereke. Talán azzal, hogy ezt leírtam, lesz egy kis megkönnyebbülés.

2023. jan. 29. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Hát ez nagyon gáz :D
2023. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Én is így vagyok, ki tudja lehet idővel lesz közös dolgotok. Mi már válunk…
2023. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert lapos a házasságod. Ha évek óta vele lennél, vele is azt éreznéd. Ez illúzió. Lepd meg az asszonyt egy voucherrel, élményprogrammal, közben duruzsolj a fülébe, milyen szexi, és felejtsd el más feleségét.
2023. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hiába van feleséged ha egyszer a tipikus langyos, jobb nincs.. kapcsolatban élsz vele igazi mély vonzalom pláne szerelem nélkül. Ezért nem értem miért rohannak egyik kapcsolatból a másikba, vagy kitartanak egy ideig de aztán beletörődve lehorgonyoznak egy bárkivel a párkapcsolatfüggő emberek. Aztán meg találkoznak valakivel akire érdemes lett volna várni de már ott a pár vagy a család a nyakukon. Az embereknek meg kellene tanulni egyedül is létezni és igenis kivárni a szerelmet.
2023. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos vagy, de más nő tetszik, minek vagy akkor házas? Nem értem.

Válj el azt tekerj a csajért.

2023. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hátha nem megcsalná, elvégre nos férfival kavart simán.

Mindketten férgek vagytok különben :)

2023. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy gáz .

#6 féreg az te vagy, ráadásul az értő olvasás sem erosseged . Senki nem kavart senkivel. Mindegy is, hulyeseg volt bármit is kiírni.

Azért köszönöm

2023. jan. 29. 17:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Neked nem kavarás a sok nyámnyila nyálas lelkizés?

Érzelmi megcsalásról hallottál már? Mert létező dolog ám.

És ha akkor nyugodtan belementettek tekintet nélkül a feleségédre hidd el most sem okozna neki gondot, akkor kellett volna elhagynod a nejed és vele együtt lenni.

De te nem léptél azt ezt kaptad szenvedésként, persze megoldás van :Befűzöd a nőt és csaljátok a partnereiteket, ne félj belemegy, nyugodtan térjetek rá a testi megcsalásra is.

2023. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
30%
Ez csak azt jelzi, hogy rendben van a házasságod és az érzelmi életed. Az agy nem szereti a szélcsendet, a sima, fodrozódásmentes víztükröt. Ha nincs min rugóznia, keres magának a régmúlt emlékeiből.
2023. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8;igazad van, az érzelmi megcsalás is megcsalás, de az, hogy megtetszik valaki teljesen akaratomon kívül történik.

Viszont semmibe nem ment bele senki, egyszerűen csak egyértelmű jelei voltak, hogy bejövök neki, pár összeakadt tekintet és ennyi.

A feleségemet szeretem, akkor is szerettem, akkor sem tudtam hova tenni ezt a hirtelen támadt vonzalmat, azt sem tudom miért jut eszembe a mai napig.

2023. febr. 3. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!