Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnéd reagalnál.?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnéd reagalnál.?

Figyelt kérdés
Feltetelezuk valahogy megtudod a párod beszelgeteseit. Gondolok itt olyanokra hogy látod az előző személyhez jobban vonzodot mint hozzád. Illetve mikor össze jártatok randizni előtte pár nappal még olyanokat irogatott másnak én bármikor itt leszek neked örökre várni foglak hozzád bármikor hozzád mennék.

2023. jan. 30. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Én egy ilyen esetben elmondtam h láttam egy levél váltását és szakítottam.

Ő akkor írta azt amikor még ismerkedtünk, utána nagyon intenzív szerelem lett. Nagyon szenvedtünk a szakítás tól és be is bizonyította, hogy engem akar. Vegulis visszaszerzett, hittem neki.

Volt pár nagyon szép évünk, nagyon intenzív szerelemmel, közben nem volt más. De aztán amilyen inzenziv volt olyannyira ki si hűlt. Sima megbeszélt szakítás lett belőle.


Szerintem beszélj vele erről. Ha lesz folytatása akkor ez ne legyen titok ha szar6alak akkor még minek vesztegeted az idődet?

2023. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

"mikor össze jártatok randizni előtte pár nappal még olyanokat irogatott másnak én bármikor itt leszek neked örökre várni foglak hozzád bármikor hozzád mennék"


Na, ezen kibuknék. Szóval én csak pótléknak kellek. Elküldeném a fenébe!

2023. jan. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem húzás az időt, nem vagyok pótlék.
2023. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És mivan ha mégsem vagy pótlék? Mivan ha szerelmes lett beléd?
2023. jan. 30. 14:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Mióta jártok?
2023. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4 hónapja
2023. jan. 30. 14:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon belé volt zúgva, akkor bizony a 4 hónap nagyon kevés, maximum elhitetti magával & veled, hogy szeret, mert mondjuk a másik pattintotta, vagy nem jött össze.
2023. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rossz ezt olvasni. Múltkor írt neki ez a emberke. Azt írta neki a párom (mutatta magától) idézem nem szeretnék veled beszélgetni van párom szia. Tény hogy mi mikor ismerkedtünk mondta hogy neki mik az esetei. Mi nem voltunk egymás esetei mégis rettentően megfogott. Abban nincsenek kétségeim hogy szeret e. Nekem is előtte voltak olyan emberek akikhez nagyon de nagyon vonzodtam.
2023. jan. 30. 15:53
 9/11 anonim ***** válasza:

"olyanokat irogatott másnak én bármikor itt leszek neked örökre várni foglak hozzád bármikor hozzád mennék."


4 hónap alatt nem felejtette el, csak veled akar túllépni rajta.

2023. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elbúcsúznék.
2023. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!