Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek mondja akkor hogy írjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek mondja akkor hogy írjak?

Figyelt kérdés
Élettartam elment fodrászhoz. Mondta hogy írjak neki nyugodtan úgy is tud közben irkálni. Én csak aggódtam hogy nem írt hogy ott van. Gondoltam írok neki hogy sikerült e oda írni. Látta egyből de több mint egy órával később írt vissza. Közben pedig 2-3x is ajánlott engem különböző csoportokban hogy engem keressenek.

2023. febr. 2. 16:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Élettársam
2023. febr. 2. 16:37
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Neki szabad, neked qss van.
2023. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Aggódtál, hogy nem írta meg neked, hogy odaért!? Atyaég
2023. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Elment a józan eszetek, hogy szüntelen egymás nyakában lihegtek, egymás fenekébe bújva tudtok csak létezni?!

Míg nem volt mindenkinek vonalas (!) telefonja, az utcáról hívtuk egymást, aztán, ha talált, akkor szerencsénk volt. Legtöbbször a munkahelyről.

Hét közben volt egy randevúnk, aztán hétvégén mentünk társasággal, ide-oda, kirándulás, mozi, színház, kiállítás. Olykor hét közben is.

De nem evett a frász, hogy ha nem hív, akkor hol van, mit csinál.

Majd elmondja, amikor találkozunk.

Így is kiválóan megismertük egymást, sőt, sokkal mélyebben, mert a telefonok rövidek voltak, de személyesen mély beszélgetések.


Mindenki meghülyült, hogy nem válaszol azonnal a lényegtelen posztra, kérdésre, firkára, akkor menten riadót fúj a másik?!


Ez beteg dolog!

2023. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen szinten belemászna valaki az aurámba, hogy semmi személyes, semmi magánélet, semmi oxigén, hát annyi volt, oszt jóccakát.
2023. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer ismerkedtem egy pasival, aki pár randi után már azt várta el, hogy szinte mindig én írjak rá. Erre ha ráírtam, fél napig nem válaszolt xd Nem tudom, mi értelme ennek, megmondja, hogy mit csinálj, aztán tojik rád. Szerintem ezek élvezik, hogy szivatnak.
2023. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

"Mondta hogy írjak neki nyugodtan úgy is tud közben irkálni."

Közben? A fodrász biztos örülne, hogy közben ott forgassa a fejét.

Nem lehet ki bírni félórát írogatás nélkül? Aztakrva eget.

Ha elmegy wcre két törlés között írkáljon azé nem???

2023. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!