Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul neki?

Figyelt kérdés
Barátommal megbeszeltuk a gyerek témát. Neki fontos a karriere ezért egyenlőre nem fér bele neki egy gyerek. Én nem is szeretnék gyereket. Úgy érzem élni szeretnék még és félek is a szülés utáni depresszió tol. Illetve úgy érzem nem állok ilyenekre készen. Tegnap anyu mondta hogy ha úgy van szét tudjuk választani a szobát ha jönne a gyerek. Én egyből rá vágtam hogy én nem szeretnék gyereket. Barátommon látszott hogy ez rosszul esett neki. Beszélgetünk a házasság témáról is. Mondtam hogy megkerheti a kezem de 5 év múlva lenne az esküvő. 8honapja vagyunk együtt 24N 26F
2023. febr. 2. 17:11
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ez eleve MINDIG rossz kérdés, hogy jogos-e, hogy xy hogy érez. Persze, tök jogos, mindenkinek az érzelme full valid. Valaki megbántódott, még akkor is, ha mondjuk nem a megbántás volt a célod, ezen nincs mit megkérdőjelezni, hogy jogosan érez-e úgy ahogy. Így érez, és kész, függetlenül attól, mi volt a célod a mondanivalóddal, ez nemegy eltulajdonítható vagy megkérdőjelezendő dolog.

A kérdés inkább az, h mennyire kompatibilis két ember, ha ilyen drasztikusan eltérően gondolkoznak párkapcsolati szempontból fontos témáról.

2023. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ideje lenne leülni és beszélni erről. Egyáltalán nem mindegy, hogy most nem akarsz gyereket, vagy egyáltalán nem. Ebben nincs kompromisszum.
2023. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő szeretne a jövőben, de te soha, akkor nem egymást keresitek, mert nem várható el tőle, hogy lemondjon róluk, de tőled sem, hogy szülj ha nem szeretnél.
2023. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem minek erőltetitek


-akar gyereket vagy nem, hányat akar

-ki hol szeretne élni, ez a város, Budapest, külföld


Ezek mind olyan témák, amikben ha szembenállás van jobb szakítani, mert valaki úgy is szívna.

2023. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!