Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban előfordulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban előfordulhat olyan, hogy a partner egy-másfél napig nem ír ránk és nem keres egyáltalán?

Figyelt kérdés
'Túl pörgős napra' meg hasonlóra hivatkozva.

2023. febr. 3. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen hosszú kapcsolat, mi volt eddig jellemző a kommunikacióra, a viszonyra.
2023. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%

Én tudok olyanról, hogy 3-4 napig nem keresik egymást (mármint a nő nem kereste a férfit, a férfi furcsállni kezdte ezt a távolságtartást.)


Talán nekem sem kellene keresnem ugyanennyi ideig - nőként - ezt a férfit? (Én vagyok/lettem a "közelebbi" barátnő a másik helyett...)


A férfi felvállalt engem a másik előtt (mármint lánykérés még nem volt, csak testi kapcsolat, de az egyre sűrűbben.)

2023. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2023. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Régebben - amikor csak a sima levelezés volt, talán még az 1990-es években is - akkor hogyan bírták ki, hogy napokig nem tudtak egymásról???


Rengeteget változott a világ, naponta többször is tudunk távbeszélni egymással - nem csak mobiltelefonon, internetes táveszközökön is!


Facebook, skype, videó, viber és egyebek...

2023. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Igen belefér.
2023. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mem fer bele. Ha csak matavos telefon meg level lenne, akkor termeszetesen beleferne, de nem most, 2023-ban. El nem tudom kepzelni, hogy a paromnak van lehetosege velem beszelni, csak igenye nincs ra.
2023. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Nekem se férne bele. Én is megkaptam hogy mennyire fontos vagyok, aztán a valóságban a vibert meg se nyitná ha én nem írok neki 2-3 napig.
2023. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6. Nekem volt ilyen. Nem csak szomorú voltam és vártam egész nap a semmit, de aggódtam is.
2023. febr. 3. 12:55
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Nekem se viberem, se Facebookom, Messengerem sincs. Nem is lesz. Pont a hasonló marhaságok miatt. Köszönöm szépen, nagyon jó és teljes életet élek így is.
2023. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Nálam nem férne bele, hogy legalább akkor este ne telefonáljon hogy mi van.
2023. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!