Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy azt mondja, vigyorogva nézné, ahogy kivérzek?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, teljesen normálisan próbálkozom nőknél és egyáltalán nem a legszebbeknél. Olyanoknál, akik hozzám hasonlóan bénák és magányosak. Mégis ünnepélyesen megkaptam a 100. visszautasítást egy éven belül egy olyan nőtől, akinek nem volt fél évnél hosszabb kapcsolata és az előző párja még bántalmazta is. Lekezelően beszélt velem, mintha a világegyetem legnagyobb abszurditása lenne, hogy mertem vele elképzelni bármit is.

Teljesen elborult az agyam, elmondtam neki mindent, és azt is, hogy mentálisan már nem bírom, egyszer már megpróbáltam felvágni az ereimet, megteszem még egyszer, legyen büszke rá, hogy ő adta meg az utolsó lökést ehhez. Erre azt mondta, hogy címet és időpontot mondjak, szívesen nézi, ahogy kivérzek, még vigyorogna is.

Erre letiltottam.


Kérdem én, hogy a francba lehet ilyen és mire fel?


2023. febr. 3. 15:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Kontextus nélkül ez a kijelentés természetesen gáz volna, viszont arra reakcióként, amit te írtál, szerintem teljesen jogos és normális.
2023. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Ez valami társkereső oldalon történt, vagy random zaklatsz a neten vadidegeneket, kérdező?
2023. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
13%

Valszeg a bántalmazo pasija sokkal jobb pasi, aki simán befűz minden nőt is a lovebombinggal.

Ő még hasonlitgatja az újabbakat az exéhez. Az ő szemszögéből tenyleg viccesehet mindjuk hogy egyik pasinak lábtörlők a nők és mély tisztelettel rettegnek tőle, de más pasik meg sírnak nyivakolnak? Ezen a 2 szélsőségen így együtt tényleg csak nevetni lehet.

2023. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
14%
Folyt Egy nagy erős kemény pasi után akitől retteg egy nő hogy egyaltalán eletben marad es ezek után egy picsogó pasi a neten tényleg egy vicc :D
2023. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%
*életben marad e
2023. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát már bocs, de nem fogom magam rosszabbnak, bénábbnak érezni a bántalmazó sz.ardarabhoz képest, akinek odadobta magát....
2023. febr. 3. 15:39
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Hát oké, nem volt kedves, de bakker öngyilkossággal fenyegetni valakit akihez semmi közöd, és rátolni a nyomorod felelősségét, szintén nem túl normális. Mégis mire fel hibáztatod őt a saját kudarcaidért?
2023. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
6%

Bakker egy bántalmazo 2 perc alatt be tud fűzni 5 nőt is. De ne érezd magad rosszabbul hogy nem bántalmazó létedre neked meg csak az eefelvágás jut.

Nem igaz hogy nem megy át az egesz abszurditása senkinek. A lepontozoknak se.

2023. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Egyrészt az, hogy 100-ból 0-nak kellek, nem az én hibám, hanem társadalmi kórkép. Másrészt pedig az zavar, hogy lekezelő, lenéző velem, mintha minimum egy celebnáé próbálkoztam volna csövesként, mikor kicsit sem jobb nálam, hanem egy csődtömeg életű, megkeseredett, eldobott nő, aki hiába ácsingózik a szexi pasikák után... Ez zavar, hogy ekkora arccal rúg belém.
2023. febr. 3. 15:44
 10/27 anonim ***** válasza:
A #2-esre mikor válaszolsz, kérdező?
2023. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!