Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy azt mondja, vigyorogva nézné, ahogy kivérzek?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, teljesen normálisan próbálkozom nőknél és egyáltalán nem a legszebbeknél. Olyanoknál, akik hozzám hasonlóan bénák és magányosak. Mégis ünnepélyesen megkaptam a 100. visszautasítást egy éven belül egy olyan nőtől, akinek nem volt fél évnél hosszabb kapcsolata és az előző párja még bántalmazta is. Lekezelően beszélt velem, mintha a világegyetem legnagyobb abszurditása lenne, hogy mertem vele elképzelni bármit is.

Teljesen elborult az agyam, elmondtam neki mindent, és azt is, hogy mentálisan már nem bírom, egyszer már megpróbáltam felvágni az ereimet, megteszem még egyszer, legyen büszke rá, hogy ő adta meg az utolsó lökést ehhez. Erre azt mondta, hogy címet és időpontot mondjak, szívesen nézi, ahogy kivérzek, még vigyorogna is.

Erre letiltottam.


Kérdem én, hogy a francba lehet ilyen és mire fel?


2023. febr. 3. 15:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hobbival kapcsolatos fb csoportban ismerkedtünk meg, csereberéltünk dolgokat, majd szóba elegyedtünk. Kedélyesen beszélgetett velem egy idő után már minden nap. De neki ez csak "barátkozás" volt...
2023. febr. 3. 15:48
 12/27 anonim ***** válasza:
94%
#11: a hiba a te készülékedben van / volt. De nagyon. Szerintem menjél pszichoterápiára.
2023. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
94%
Olyan opció nincs, hogy mindketten sutyerákok vagytok?
2023. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora poén, hogy épp te nevezel BÁRKIT megkeseredett hulladéknak. Szakadok. 😂😂😂
2023. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Teljesen elborult az agyam, elmondtam neki mindent, és azt is, hogy mentálisan már nem bírom, egyszer már megpróbáltam felvágni az ereimet, megteszem még egyszer, legyen büszke rá, hogy ő adta meg az utolsó lökést ehhez."

Full bolond és nagyon para vagy, de ja, csessze meg a nő, hogy mit reagált arra, hogy elborult az agyad 🤡

2023. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mindkettőjük alja kategória. Én a nő helyében azonnal tiltottam volna, amint rájövök, hogy nem ért a szóból.
2023. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Crisopher ***** válasza:
100%
Nő se kéne, de te se vagy százas
2023. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván durva volt tőle ez a reakció. Viszont amellett nem tudok elmenni, hogy te meg öngyilkossággal fenyegetőztél, a kijelentéseddel tulajdonképpen azt mondtad ennek a nőnek, hogy ha te most megölöd magad, akkor azért ő lesz a felelős. Azért ez súlyos. Normális emnereknek nem kell magyarázni, hogy ilyet miért nem mondunk a másiknak. Nekem is mondtak már ilyet, és nagyon lesokkolódtam tőle, őrjöngve kértem számon a csávón, hogy ezt mégis hogy gondolta, főleg hogy nekem volt olyan közeli hozzátartozóm, aki ténylegesen öngyilkosságot követett el (amiről tudott is), szóval egyértelmű, hogy triggerel. Arról meg ne is beszéljünk, hogy mennyire manipulatív viselkedés öngyilkosságal fenyegetőzni. Egy bántalmazó kapcsolat után érthető módon nem erre vágyik.
2023. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha

Azt vártad,hogy majd ad egy esélyt, nehogy megöld magad? Ez még kapcsolatban szakításkor sem működik, nemhogy majdnem teljesen ismeretlenek között.

Tudod, aki nem teljesen hülye, az azonnal levágja, hogy manipulálni akarsz, és rohadtul nem fogja érdekelni, hogy megteszed e vagy sem.

Nagyon szánalmas.

2023. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de az sem, hogy azzal fenyegetőztél.
2023. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!