Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mennétek el?

Figyelt kérdés

Egy online kapcsolat esetén meddig mennétek el, ha kiderülne a partnerről, hogy ki is valójában, amit ez után bár előtted előbb nem tagad, viszont mikor párja tudtára jut, még azt is tagadja, hogy ismeritek egymást? Okozna- e kellemetlenséget számotokra, ha például egyedülállóként ismered meg, és kiderül partnerkapcsolatban él? Esetleg eltűnnél, vagy furdalna a kíváncsiság, hogy ezt miért csinálja? Szólnál a partnerének, hogy mit csinál a párja? Éreznél bűntudatot, megalázottságot, hogy ez veled történt?

Esetleg olyan érzéseket váltott ki belőled a partner, ami arra késztet, hogy bebizonyítsd, hogy neked van igazad kilétével kapcsolatban?


2023. febr. 3. 20:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

De nem is lehet. Ha nem veled osszejonnek mással a párjuk mellett akkor. Az ilyenek azok ilyenek.

Annyit se érdemelnek meg, hogy tanuljanak, es jobbá tedd őket.másoknak.

Hol erdekeljen engem az hogy egy pasi legyen hű a párjához vagy egy másikhoz? Minek tegyek én ebbe energiát? Oke van a sértettség, hogy engem akart szívatni, esetleg leüvöltöm a fejét vagy megveretem vagy simán tiltom, de alapvetoen nem akarom magam mérgezni.

Ugyanis ha vki csalodast okoz nekunk az kihathat önbecszlesromlasra es esetleg arra is hogy egy másikban nem bízunk, rombolja a jövőt is.

Negativ emberektol inkább elzárkozni kell, mert csak rombolnak. Ami hosszutavra is kihathat.

Nem te teszed őket jobbá, hanem ők húznak le az ő szintjükre a mocsokba.

2023. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
*ha nem veled, akkor osszejonnek mással a párjuk mellett
2023. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#11

Az a helyzet, hogy nőről, akarom mondani lányról beszélünk. Így is ez a véleményed?

2023. febr. 4. 08:55
 14/25 anonim ***** válasza:
Ja akkor arrol van szo hogy a r.bi kell. Az a bajod hogy nem d.ghattad meg
2023. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#14

Nem egészen.

Amire kellet, az elértem vele. A párom féltékeny lett, mert fiatal lányok is szóba álnak velem. Ezért a kapcsolatom nagyban megjavult. Viszont, kicsit túlzásba estem, és megkedveltem. Nem az érdekel, kivel szexel, meg, hogy nem velem, hanem az, hogy miért lett ennyire gerinctelen.

2023. febr. 4. 09:01
 16/25 anonim ***** válasza:
Mert te is az vagy. Gerinctelen a gerinctelent vonzza.
2023. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#16

Miért is?

Én elejénél leszögeztem, hogy kapcsolatban élek. Párom is tudta, hogy beszélgetek nőkkel, lányokkal. Ebben mi is a gerinctelenség?

2023. febr. 4. 09:25
 18/25 anonim ***** válasza:

De akkor miről beszélünk kérdező!? Ha kapcsolatban vagy, és az volt eleve a célod a beszélgetéssel, hogy a saját kapcsolatodat megjavítsd!, akkor miért érdekel, zavar, foglalkoztat téged, hogy a másik szingli vagy kapcsolatban van-e?


A másik meg, hogy eleve te indítottál önös érdekkel, amit mondhatunk átvágásnak, kihasználásnak, bárminek, hiába voltál őszinte. Akkor meg mi alapon háborodsz fel, hogy a másik nem volt veled teljesen korrekt, őszinte?


Ha nem ismerkedés volt a cél, akkor nem mindegy, hogy a másikkal mi van, miben és hogyan él!? Akkor nem csak az online beszélgetés a lényeg és pont, tovább semmi?

Az meg, hogy félre siklott a kis játszadozásod és túlzottan megkedvelted, azt meg rendezd magadban. Ahhoz már a másiknak semmi köze. Elvégre semmi ilyesmiről nem volt szó eredetileg ahogy írod. Ő pedig az eredeti úgymond célhoz tartotta magát. Online beszélgetés, semmi több.


Amit csináltál, hogy borítottál a párjánál, ennél aljasabb dolgot meg nem is tehettél volna! Te keresel saját érdekből valakit csak online dologra, és még neked áll felljebb, még te mártod be a párjánál!? Ez undorító, gusztustalan!

Mi volt ezzel a célod?

Most így jó? Otthon ülsz a megjavított kapcsolatodban, valaki másnak meg épp csak nem tetted tönkre az életét.

2023. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#18

Tudod, ha beismeri, nem szólok. Jót nevetünk, és lezárjuk.

Így tettem ennél aljasabbat is. Kiprovokáltam, hogy adjon okot egy feljelentéshez. Így az elévült rendőrséggel való fenyegetőzés is, bekerülhetett a "panaszba".

2023. febr. 4. 10:14
 20/25 anonim ***** válasza:
De végül lett volna egyéb, komolyabb célod, terved is ezzel a lánnyal miután megkedvelted? Vagy miért ez a csúnya viselkedés, mindössze a sértettségedből fakadva?
2023. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!