Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akiket férfiak kiszolgálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiket férfiak kiszolgálnak, tényleg kiakadnak ha akad egy férfi aki nem?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadok ki, csak nem foglalkozom vele
2023. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

# 1


de érzel tiszteletet vagy "Hú micsoda férfi" érzést azok iránt a férfiak iránt akik egy csettintésedre ugranak és lesik a kívánságaid?

2023. febr. 4. 14:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiszolgálás alatt tapasztalataim szerint sok férfi annyit ért, hogy kedves és odaadó velem annyira, mint én vele...
2023. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

# 3


én arra gondoltam hogy nem párkapcsolatban. Hanem hozzád vonzódó férfiak akik pitiznek neked, azoknak a vonzalmát kihasználod. Például tudod hogy csak kiírod közösségi médiára hogy "valaki kocsival el tudna vinni ide vagy oda" és 1 percen belül 10 kan ajánlkozik. És ehhe hasonló dolgok.

2023. febr. 4. 14:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Na erre nem tudok válaszolni. A környezetemben a férfiak nem pincsikutyák. Többségük legalábbis.
2023. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Fura közösségben élsz.
2023. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

2

Erre egyszeru valaszom van. Ha jol nez ki, igen, ha nem, akkor nem. Nem ezen mulik, es a kiszolgalas is tok valtozo lehet ket ember kozott. Az nem gondolom, hogy pincsikutya lenne, aki felajanlja, hogy o elvisz kocsival, ha megkerem. Az a pincsikutya, aki magatol lohol utanam es zaklat, hogy elvigyen-e, hozzon nekem valamit, meghivjon-e (pl munkahelyen kaveautomatara), elutalhatja-e nekem a fizeteset, ramirassa-e a hazat, stb😂


Ugy gondolom, az alap dolog, ha kolcsonosen kedvelitek egymast valakivel, akar csak baratilag is, akkor segititek, ha megker valamire. Paromat pl a srachaverja hozza-visszi kocsival barmikor, ha kell az auto, sot, olyan is volt, hogy parom a haverjat hivta fel, hogy elvinne-e az anyjat dokihoz, mert nehezen mozog es elvitte. Noi-ferfi kapcsolatba is belefernek a szivessegek. Az mar nem az en bajom, ha cserebe pnat varna valaki, akihez nem vonzodok.

2023. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan azt tudom, hogy nekem is sokan segítenének, ha úgy van, mégsem használom ezt ki.


Ami számomra vonzó, az az érdek nélküli kedvesség és segítőkészség, kölcsönösségi alapon.


Én most például élvezem a szingli lét előnyeit, viszont nem élek vissza egyetlen férfi kedvességével sem, azt meg soha nem is vártam el, hogy bárki pitizzen, hiszen én sem szívesen tenném.


N/31

2023. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Eleve tettekben mutatkozik meg egx férfi nem szavakban.

Aki egy szalmát nem tenne krresztbe az mit akar?

2023. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#4: Miről dumálsz? Valaki érti őt? Elmagyarázná valaki, hogy mire gondol? :S
2023. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!