Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes nyílt lapokkal játszani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes nyílt lapokkal játszani?

Figyelt kérdés

Van egy leányzó. Nem tudok rajta kiigazodni. Nekem általában mindenki egy nyitott könyv, őt valahogy nem tudom megfejteni. Lehet, hogy pont emiatt érdekel.


Lényeg a lényeg, meg akarom kérdezni tőle, hogy hányadán állunk a dolognak, érez-e egyáltalán valamit irántam. Eléggé rideg a csaj. A beszélgetést általában én kezdeményezem és én dominálom, ugyanakkor bizonyos apróságok miatt tudom, hogy érdeklem.


Chatelésről van szó egyébként.


Érdemes erre így egyszerűen rákérdezni, vagy nagyon hangulatromboló az egész?


Igazából ha azt mondaná, hogy érdeklem, akkor örülnék, mert tetszik a csaj, de valahogy semmilyen érzésem nem lenne. Azt sem tudom, hogy intellektuálisan, esztétikailag vagy érzelmileg vonzódom hozzá. Annyi biztos, hogy egyelőre nem szexuálisan. Viszont ő jár a fejemben esténként, nem tudok miatta aludni.



2023. febr. 4. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
De amator vagy te is.
2023. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Kevés az info. Az amatőrséget nem értem. Miért lenne amatőr? Ismerkednek. Valahogyan haladni kell.
2023. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Mar az elso mondat miatt.

Egy valodi ferfi nagyon is ki tud igazodni egy nőn. Ha a nő zavart azon is. Egy nem amator ugy iranyit hogy a nő eszre se veszi.

Nem kerdezoskodnie se.

2023. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

*akarna kerdezoskodni se.

Amatorok kerdezgetnek csak, azt is bugyutan.

2023. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
A profi szinteket nem a fiataloknak osztják:)
2023. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem vannak profi 16 evesek is. Valszeg nők közt szocializálodtak gyerekként. Nem vagyok pszichologus.
2023. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1es, nem ismersz, úgyhogy ne feltételezz semmit. Tudod ki amatőr? Aki az idejét arra pazarolja, hogy leírja egy amatőrnek, hogy amatőr. Ne válaszolj, haladj tovább, nem vagyok kíváncsi a véleményedre.



Visszatérve a kérdésemre.

Vannak esetleg olyanok akik hasonló helyzetben voltak vagy vannak?

2023. febr. 4. 17:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztatok már élőben is, ha jól értem. Ugye? Fontos!!!
2023. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sens0r válasza:
0%
Szia! Nem találkoztunk. Chatelésről van szó, leírtam.
2023. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló én vagyok.
2023. febr. 4. 17:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!