Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismeretlenből több, azután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlenből több, azután ellenkező nemű barátság?

Figyelt kérdés

Szóval ismerkedek valakivel, nagyon normálisnak tűnik, tetszik, szimpla barátságra is nyitott teljesen, attól függetlenül hogy ellenkező neműek vagyunk.

Én olyan időszakomat élem hogy inkább szimpla barátokra lenne szükségem mint kapcsolatra.. de mivel még ismerkedünk mi történne abban az esetben ha egyszer mondjuk szeretkeznénk egymással és utána mondanám hogy maradjunk barátok? És netalán ha majd kapcsolatot szeretnék és ő is szingli maradna akkor bedobnám az ötletet talán.. hogy összejöhetnénk? Ez néhány év kérdése lenne..


2023. febr. 4. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Megcsak ismerkedsz vele, az sem biztos, hogy barátság lesz belőle, lehet csak irkaltok közben megun, vagy mást választ. Hova szaladsz ennyire? :D
2023. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit kombinálsz.... Ha vele akarsz lenni, mint kapcsolat, legyél vele, ha nem, akkor meg ne. De senki nem fogja tudni megmondani, hogy ha így úgy kombinálsz, kavarod a kapcsolatot, végül mit akarhat a másik, meg hogy fog reagálni! Tökre két ember személyiségétől és élethelyzetétől függ.

De szerintem az nem egy normális barátság, hogy szexeltek, aztán meg "legyünk csak barátok".... Eleve hogy ezen gondolkodsz, hogy oké, használom kicsit szexre, aztán visszateszem egy másik dobozba, aztán majd előveszem, ha kell... ?? Én azért szoktam akarni valakivel kapcsolatot, mert szerelmes vagyok nem kikalkulálom néhány évre :D Éretlen személyiségre vall.

2023. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez undorító. Igaza van a 2-nek.
2023. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!