Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam a dolgot?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt barátnőm, aztán most van egy lány, kb köszönő/beszélő viszonyban vagyunk, beszéltünk már futólag a suliban meg van pár közös óránk... msnre felvettem... Mit csináljak, hogy ne rontsam el... eddig mindig el sztam valahol, most nem szeretném már végre. Segítsetek nekem!

20F


2010. okt. 4. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

mindig legyél önmagad.. ha az elején hazugsàgra építesz késöbb cak csalódàs lesz, és az a làny nem is azt az embert szeretné akit "megismert" :) ez a legfontosabb


aztàn gondolkozz el, hogy mik a rossz vagy jó tulajdonsàgaid, próbàlj megtalàlni egy középutat.. nem tudom mit ronthottàl el koràbban de próbàld kitalàlni, és vàltoztatni rajta!

2010. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!