Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a parom megnezi az olyan noket akik miniszoknyat hordanak, de ha en akarnek felvenni ilyen stilusu ruhakat nem akarja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked nincs olyan jó lábad.
2010. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos félt Téged, és nem szeretné, hogy más is nézegessen.:)
2010. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
eppenseggel nekem gyonyoru labaim vannak es ezt most nem csak ugy mondom.........
2010. okt. 4. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha látnál egy jóképű, izmos srácot meztelenül járkálni, nem hiszem hogy örülnél ha a párod őt akarná követni... mert hiába tetszik, meg kívánatos, de.... érted?
2010. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Én sem engedem meg a páromnak,hogyne majd minden faszi őt bámulja,egy férfinek ez nem esik jól ha a csaját bámulják.
2010. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az én paism ép ugyanilyen-.- osztja h ez mijen jócsaj meg az de ha én egy magassarkút felhuzok akk kivan akadva:S nemtom mirejó
2010. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az én pasim örül neki ha megnéznek, büszke rá h olyan barátnője van, aki ennyi mindenkinek tetszik, és ő mégis őt választotta... :)

ja bocsi az offért, de előttem már megválaszolták: félt, nem akarja h más téged bámulgasson :)

2010. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert nem akarja,hogy megnézzenek idegen férfiak.Illetve úgy nézzenek rád,mint egy szexuális eszközre.Ez a féltékenység egy enyhe formája.

Vannak férfiak akik büszkék rá,ha megnézik a miniszoknyás barátnőjüket.Ebben az esetben a féltékenységet felülírja a férfi hiúság,mely büszkeségből és dicsekvésből áll: látjátok milyen nőm van?Különb mint a tiétek.Így én is különb vagyok nálatok.


Amint láthatod kérdező,mindkét esetben a férfi csak saját magára gondol.De hát,mikor nem?

2010. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szép lábaid vannak? Vegyél már fel miniszoknyát, fénykép és küld be ide :D


amúgy szerintem próbáld ki csak otthonra azt a szoknyát... úgy biztos tetszeni fog. De őszintén szolva, tahóság, hogy egy pasi megnéz más lányokat a jelenlétedben :P

2010. okt. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!