Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznél, tennél ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznél, tennél ilyen szituációba? (főleg fiúknak szól)

Figyelt kérdés

Van egy lány, X, és egy fiú, Y. Elmennek egy közös programra, ahol felbukkan Y nem túl kedvelt ismerőse, de ő elkezd beszélgetni X-el, mert ők még nem ismerik egymást.Aztán közös lesz a szimpátia, és X többet fog foglalkozni azzal a jött fiúval, legyen W. Tegyük fel, hogy mondjuk egész nap Y pedig nem kellőképpen törődött X-el. Másnap ugyanezen a programon X találkozik W-vel, hogy megbeszéljenek pár dolgot. /Egyébként Y beleszeretett X-be. / Később Y beszélni akart volna többször is Y-al, de ő haragudott rá, és hozzá se szólt, csak túlnézett X-en. Azután X és W nagyon jól elvolt, W is beleszeretett X-be. Amikor a programnak vége lett, X és W csak azt a hírt kapta, hogy Y lelépett, anélkül, hogy szólt volna/elköszönt volna. X amúgy kedvelte Y-t, de ezek után úgy gondolta, hogy nem neki kéne a békülést kezdenie, hiszen megpróbálta.És W-t is egyre jobban kedvelte.



Mit gondolnál, ha Y helyében lennél?

Mit tennél, ha X helyében lennél?

Mit éreznél, ha W helyében lennél?


/Bocsi, ha kicsit bonyolultra sikeredett./


2010. okt. 4. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
X helyében elgondolkodnék, nem kellene-e W-t választani, ha már Y ilyen bunkó velem. W helyében örülnék, hogy Y megkönnyíti a dolgomat: ha a személyes vonzerőm nem lenne elég, Y is ad egy löketet, hogy elüldözze magától X-et. Y helyében kétszeresen is megbecsülném a barátnőmet, ha feltűnik egy rivális a láthatáron.
2010. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

Sok-sok választ méég.

2010. okt. 4. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a sok X-től és Y-tól a matek érettségi jutott eszembe, úgyhogy végig sem mertem olvasni a szituációt... bocsi... :)
2010. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

esetleg ha nem x-szel meg y-al írnád, hanem mondjuk kitalált nevekkel vagy lány meg fiú és fiú2 vagy ilyesmi,akkor meg is lehetne érteni. (amúgy látom te is belezavarodtál mert egyik helyen azt írtad h "Később Y beszélni akart volna többször is Y-al")

nem bántásból mondom,de én nem tudtam megérteni.:D

2010. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jólvan,mindegy. xD
2010. okt. 5. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!