Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne a legeredményeseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne a legeredményesebben ujjazni?

Figyelt kérdés
Maszturbálok már. De én nem nyúlok fel hanem a csiklóm körül van a kezem és mozgatom fel le. És próbáltam már az ujjazást ( már ha jól próbáltam) de nem éreztem semmit. Én csak a csiklós félével tudok elélvezni.
2010. okt. 4. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
egyszer videózd le és kuldd el majd meglátom :)
2010. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen eredményekre gondolsz
2010. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felváltva próbálgasd, vagy pedig egyszerre, az egyikkel ujjazás, a másikkal dörzsi ;D

Ha kipróbáltad akkor írd meg, hogy milyen volt ;)

Üdv. 21f

2010. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben ;)
2010. okt. 4. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg a G-pontod,ez körülbelül a hüvely bemenetétől 5 centire van felül,egy kis duzzanatot kell hogy érezz,1-2 centi átmérőjű.Ezt kezdd el simogatni,masszirozni az erősségét úgyis érzed.A legtöbb nő nem képes csak hüvelyi orgazmusra,ezért a csiklód is izgasd közben,és így elérheted a hüvelyi orgazmust.
2010. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A legtöbb nő nem képes csak hüvelyi orgazmusra"


Illetve a csikló izgatása nélkül nem képes rá.

2010. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 21/f vagyok, na milyen volt a tippem? ;)

Nehogy azt mond, hogy azóta még egyszer sem csináltad, mert nem hiszem el... :)

Üdv. 21/f

2010. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!