Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy interneten még az ismeretlen lányokkal is képes vagyok szóbaálni de az utcán nem merek odamenni egy lányhoz se? 15/f

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
p.nci vagy...
2010. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az internet egy személytelen dolog, nem kell hozzá adnod az arcodat, önmagadat; ott az vagy, akinek láttatod magad (persze ha sikerül :)). Az utcán odamenni valakihez azzal jár, hogy látnak, látják az arcod, az öltözködésed, stílusod és nem utolsósorban azt, hogy milyen ideges vagy. :) Nem kell emiatt szégyellned magad, mert manapság az ilyen "szégyellős" srácok és lányok vannak túlsúlyban. :)
2010. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert manapság nem olyan a világ. El tudom képzelni, hogy mondjuk 20-30 éve még így ment (igaz nincs tapasztalatom, mert én is ebbe a korba születtem, de szülők élményeiből, régi filmekből stb ez jön le), de ma már hülyének néznének, ha odamennél valakivel csak úgy beszélgetni. Pedig logikus lenne, hogy pl egy buszmegállóban jobb beszélgetni, mint csak állni. De sztem ennek szociológiai okai lehetnek.
2010. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem azzal van a baj hogy nem akarnék odamenni hanem azzal hogy nincs elég bátorságom. attól félek hogy mit fog reagálni, szóbaáll-e velem egyáltalán,
2010. okt. 4. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:

(Második vagyok)

Én is ezt mondtam: ha msn-en vagy e-mail-ben nem ír vissza, hát így jártál, legközelebb úgy teszel, mintha nem érdekelne. Az ember szemtől szembe sokkal sebezhetőbb. Ha úgy látod, bejössz a lánynak, nyugodtan ráköszönhetsz, és elkezdhetsz kérdezősködni valamiről. Ezek olyan dolgok, hogy nagyjából mindkét fél sejti, mire megy ki a játék, de mégsem rontanak ajtóstól a házba. Mindig égnek áll a hajam az itteni kérdezőktől, akik az ismerkedést azzal akarják kezdeni, hogy hogyan mondják meg a lánynak, hogy tetszik.

2010. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy sokszor van olyan hogy megtetszik egy lány reggel a megállóban de másnap reggel nincs ott aztán kb 3 nap mulva megint ott van. szoval érted, jóformán alig látjuk egymást. esetleg valami ötlet? mit tudnék kezdeni a félelmemmel? MIvel menjek oda?
2010. okt. 4. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok:

szemkontaktust vedd fel, egy kis mosoly és ha nem néz hülyének, akkor menj oda :)

2010. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez be szokott válni?
2010. okt. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!