Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok HITELES...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok HITELESITETT férfi tinderen, ha facebookot vagy instát kérek, lelécol?

Figyelt kérdés
Törölnek, szétválnak. Azért szeretném tudni egy kicsit jobban, hogy kivel találkoznék; mint egy tinder profil.
2023. febr. 15. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Mert ott a lehetőség kommunikálni, hogy megtudj bármit, te pedig ehelyett még mindig a képeket nézegetnéd.
2023. febr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert kiderülne, hogy párjuk van pl.
2023. febr. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 NTBS ***** válasza:
85%
Titkai vannak.
2023. febr. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert kalandnak akarnak
2023. febr. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Én megadtam a facem aztan nem irtak.

Ilyenkor aggodtam nem e ismerosbe futottam bele és égő h kiadtam magam vagy miert lép le.

Azota en sem adok ki olyanoknak szemelyes oldalaimat akikrol mem tudom ki

2023. febr. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hans Pötterman ***** válasza:
85%
Nehogy meglásd az asszonyt :D
2023. febr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt csak annak adjak meg, aki komolyan érdekli őket, te nem ez vagy.
2023. febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert ez redflag. Azonnal törölnélek én is.
2023. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam már meg facebookot, de soha nem írt vissza...


Egyébként meg jellemzően azért, mert nem veszek fel facebookon minden jöttmentet.


Instám nincs, twitterem nincs. De kaphatsz discordot, vagy hangoutsot. A facebook profilom is kb. üres. Évi néhány bejegyzés van rajta, jellemzően születésnap stb. miatt, szóval onnan se tudnál meg semmit.

2023. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert felesége vagy nője van. Én is rengeteg ilyenbe futottam bele, vagy üldözési mániájuk van, vagy foglaltak. De ez a te szempontodból mindegy is, a lényeg, hogy red flag és kuka.
2023. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!