Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság divat meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság divat meztelen képeket és videokat csinálni a lányokról párkapcsolatban? Mi van már ezzel a világgal?

Figyelt kérdés
Nem tudom hány kommentben olvasom, hogy egy csaj elhagyta a barátját az meg úgy akar bosszút állni, hogy felrakja ide meg olda a lány meztelen képeit, videoit. Hát nem tudom. Ez most valami divat? Nem gondol bele az a lány, aki engedi lefényképezni magát, hogy illetéktelen kezekbe is kerülhet a cucc?
2010. okt. 5. 15:41
 1/9 Moszuke ***** válasza:
100%
a szerelem vak, és a bizalom is hasonló. hát ez van
2010. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Eléggé kicsinyes dolog sértődöttségében ilyet csinálni egy férfinak. Viszont a fényképezés, akár tetszik, akár nem, sok helyen beletartozik a fiatalok (de végül is nem csak a fiatalok) szexuális kultúrájába. Nem kell elítélni ezt, divatok, hóbortok... Szerintem sokkal rosszabb folyamatosan ilyesfajta "rettegésben" élni, hogy mi lesz, ha felrakja a netre a képeket, ez megmételyezhet egy kapcsolatot.
2010. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért is hülyeség ilyen képeket csinálni egymásról, mert mi van, ha mondjuk a barát öccse vagy haverja kezébe kerülnek véletlenül? Attól kezdve már úgy terjednek, mint a járvány.
2010. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vuuuk ***** válasza:
100%

Nekem majdnem minden barátnőmről volt akt fotóm.

Volt akit le is videóztam.

szakítás után mindegyiket kitöröltem.

Volt hogy úgy átbasztak, ahogy az meg van írva.

Mégse volt bennem az, hogy visszaéljek ezekkel...

Talán ezért hagyták, hogy csináljak róluk ilyet, mert tudták, hogy úgyse szivatnám meg őket ezzel...

Bár attól hogy voltak ilyen képeim nem tartom magam se perverznek, se kevesebb értékrenddel bíró embernek...


25/F

2010. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És aki naplót ír:! Az sem gondol az illetéktelen kezekre? Vagy amikor te szerelmes levelet írsz?! Vagy amikor leseg,gfejezed a főnöködet egy sms-ben???!!!!


Ne legyél már aennyire vak vagy álszent!

A természetes és egészséges szexualitás része az ilyen képek és videók! Aki ellopja vagy jogosulatlanul adatot kezel, az bűncselekmény!


Az ember vigyázzon jobban a tulajdonára és a magánéletére! Válogassa meg milyen emberekkel áll szóba, aztán jöhet az intim fényképezkedés!

2010. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 15:51


Ne csináljunk konyhakéseket se! MErt mi van, ha egy ideges ember kezébe kerül?!! Még a végén leszúr valakit! :D Ennyi!

2010. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, abab lehet hagyni!Nekem eszembe sem jutot ilyen képeket csinálni a barátnőimről!Szerintem úgy hülyeség, ahogy van. Max. akkor látom valami értelmét, ha nagyon ritkán láthatom. Ettől a variációtól eltekintve feleslegesek a képek.
2010. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
aki engedi hogy lefényképezzék az meg is érdemli a felkerül a netre
2010. okt. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

10-05 22:44


Ezeknek a fotóknak ugyanaz az értelme mint az összes többi családi fotónak!! Jó visszanézni hogy milyen szép és izgalmas nő volt valaha az a csaj. Amúgy meg szexuális vágyfokozáshoz sem utolsó, mivel a férfiak vizuális beállítottságúak!!!


10-07 00:20


Nem az aki engedi, hanem aki megbízik olyan aljas emberekben akik így visszaélnek mások magánéletével!

2010. okt. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!