Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok párotok előtt fingani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok párotok előtt fingani?

Figyelt kérdés
nem kicsit és laposat hanem oltári büdöset és hangosat?
2010. okt. 5. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
se ilyet, se olyat.. pedig több, mint egy éve vagyunk együtt..
2010. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Néha. Olyankor mindig ráfogom a gyerekre. Szerencsére a 2 éves lányom büszke arra, ha pukizik. Ha az anyja megkérdezi, hogy ki volt, akkor hangosan röhögve, de büszkén mondja, hogy "én voltam"


Akkor is magára vállalja, ha én voltam. Jól van nevelve. :)

2010. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Egyszer mondott valamit az egyik kedves barátom.


Egy kapcsolatban akkor van a legnagyobb bizalom ha már mersz előtte fingani. Most nem arra értem, hogy szándékosan a legnagyobbat. Hanem ha tegyük fel annyira fel vagy fújódva stb.

De ha már itt vagyunk, egyszer nekem egyet sikerült, tényleg nagyon fel voltam puffadva, kiröhögök, én még égtem mint az állat.


Dehát, inkább az, mint az orvos jöjjön ki.


Én nem így vagyok vele, paraszt dolog, gusztustalan, de vannak kivételes esetek.

2010. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

én simán, ő nem

16/F

2010. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem, mert bunkóság! Mások előtt sem szoktam fingani! Inkább visszatartom és elengedem ott ahol nincs senki!


Nehogymár bemagyarázza valaki, hogy a végbeléből, a sz@rának a rothadó gőzeinek egy másik ember általi belélegzését elvárni normális dolog!

Hogy a szájban oldódjanak fel a másik seggéből jövő szagmolekulák!... Ezt senki nem gondolhatja hogy normális!

2010. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
0%
én nagyon szeretnék már egy olyan kapcsolatot ahol nyíltan finghatunk egymás előtt :) eddig sose mertem :/ csak bnőm előtt merek, de akkorjó nagyokat xd
2010. okt. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Lieni válasza:

Ez kapcsolat kérdése.

Néha vannak balesetek.

De ha érzed, hogy kell, akkor menj ki a szobából és inézd ott el.

2010. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Engem már egyszer leoltottak itt azért,mert nem fingok a pasim előtt ugyhogy....:DDD
2010. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ha kell akkor simán elengedek egy tömegoszlatósat. egy párkapcsolat ezzel is jár,ezt úgy hívják "csatoltáru". és ha együtt maradtok nem lehet egy életen át görcsölni a másik előtt.
2010. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nemrégiben volt áttörés az én kapcsolatomban. Az én pukijaim 99,9%-a hangtalan, és nem is akkora adag, hogy biokémiai támadásnak vegyék. Szóval a barátom már sokszor kérte h fingjak már 1 nagyot. Aztán egyik reggel még feküdtünk az ágyban és éreztem hogy kell, szóltam is neki hogy na, ezt talán majd hallod. Direkt még a tv hangerejét is levette, füleltünk mindketten... aztán.... BBVVVFFFÚÚÚÚÚ

Olyan hangja volt, hogy megijedtem, hogy ez belőlem jött ki. Azonnal elkezdtünk szakadni a röhögéstől :D

21/L

2010. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!