Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a probléma van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma van velem?

Figyelt kérdés

Olyan ciki a kérdés, hogy még a közeli ismerőseimnek, feleségemnek se merem feltenni. 33 éves férfi vagyok.

Azt vettem észre, ami már a sokadik alkalom, hogy ha a társaságba kerül egy új nő, valamelyik barátom által, akkor - nem röhög! - rajtam kívül minden közös ismerősünket bejelöli Facebookon rajtam kívül. Amíg volt 1-2 ilyen, nem foglalkoztam vele, de már a 4. alkalom egymás után.

Mi lehet ennek az oka? Nem vagyok velük bunkó. Feleségem se jegyzi meg soha utána, ha úgy nyilvánulnék meg. Úgyhogy nem értem, mi a probléma velem. Nem vagyok egy ismerősgyűjtő ember, mert senkit sem szoktam én sem bejelölni, de furcsállom, hogy valahogy engem mindig kihagynak a "nagy bejelölgetésekből".


2023. márc. 3. 08:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Mivel nem vagy szingli, nem jelölnek be. Felnőtt emberek nem barátkoznak csak úgy ellenkező neművel, ha nem akarnak a másiktól semmit.
2023. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

Valszeg nem nyalsz nekik.

Nem erezteted azt veluk hogy neked tetszenének, nem érdeklődsz róluk, esetleg csak magadrol beszélsz vagy a párodat sztárolod előttük, sok oka lehet.


A nők azokat szeretik akik azt éreztetik velük hogy vonzók tetszenek ha nem lenne nője a pasinak akkor meghúznák stb.

Amelyik ferfi levegőnek nézi őket mint nőt, nem flörtöl, nem érdeklődik, esetleg más nőt emel ki előttuk (ami szarvas és végzetes hiba egy nőnek màs nőt magasztalni)azt kerülik rühellik

2023. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
13%
Jelöld be te!
2023. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

1 én ismetek olyan nőket akik tapadnak minden pasira az én pasimra is, meg más ismink pasijaira is.

Nagyon sok nő tapad házasokra foglaltakra is egotiningbol, mutatva azt, ha akarnák, el is tudnák venni

2023. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
1-es: nálunk mindenkinek van már párja, felesége. Úgyhogy nem szingli senki, hogy ez legyen az oka.
2023. márc. 3. 08:17
 6/29 A kérdező kommentje:
Most belegondolva amúgy a kolléganőknél is ez van. Kb. 12 van a környezetemben, abból 2 jelölt be. Az egyik közvetlen mellettem ül, tehát folyamatos kapcsolatban vagyunk.
2023. márc. 3. 08:19
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
De amúgy ez miért baj? Van párod, mit számít, hogy ki jelöl be vagy ki nem?
2023. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Azért baj, mert azt jelzi, valami baj van velem. Nem ismerkedni akarok, nem emiatt kérdezem. Csak ha mellettem mindenkit bejelölnek, engem meg nem, akkor az valamit jelez.
2023. márc. 3. 08:27
 9/29 anonim ***** válasza:
61%

"Azért baj, mert azt jelzi, valami baj van velem."

Most ez komoly??

Ott a feleséged foglalkozzál vele. Ne az határozza meg a hangulatod meg a magadról alkotott képed, hogy ki jelöl be meg ki nem.

2023. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

9-es oszinten, ha mar megfogalmazodott ez benne es ez igy van, akkor nyilvan xarul esik neki.


kerdezo: szerintem kerdezd meg egy baratodat, hogy szerinte miert lehet ez.

lehet prozai oka van, lehet csak mittomen a te feleseged feltekeny tipus hireben all, lehet hulye a facebook neved, nem talalnak meg, mittomen


nezd meg mit osztasz meg, pl ha te virustagado vagy ok meg oltaspartiak, lehet nem jelolnek be. ez most tenyleg csak 1 pelda.

mittomen, tenyleg 1000 oka lehet.


ha a tarsasagban beszelgetsz veluk, normalisan beszelsz veluk, akkor nincs okuk erre.


egy bejeloles a facen nyilvan nem egyenlo azzal, ha le akar pippantani, de egy jelzes erteku, hogy igen, te is a barati/ismerosi korombe tartozol, szivesen beszelgetek veled egy pohar sor mellett. ha ez nincs meg, akkor az rosszul eshet egy felnott (hazas) embernek is.


a legbiztosabb, ha megkerdezed egy olyan ismerosodtol, aki sokat tud rolad es oszinte veled.

aztan az is lehet, semmi kulonosebb oka nincs.

2023. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!