Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura az, amikor a pár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura az, amikor a pár a neki írt szöveges üzenetet órákig ignorálja (látja), de ha képet küldök, azt egyből megnyitja?

Figyelt kérdés
Kíváncsi, vagy rögtön meg akarja tudni, hogy épp kiderült-e valami?

2023. márc. 5. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Két embernek írsz, csoportba? És a pár egyszerre reagál?


Amúgy ha szöveges üzenet van, azt el lehet olvasni értesítésből, át lehet gondolni milyen fontos vagy mi legyen a válasz stb. Képnél semmi infód nincs.

2023. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az üzenet felugrik, nagyjából el tudod olvasni. Ha nem sürgős, az is látszik.

A képet kénytelen vagy megnyitni/letölteni.

2023. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, két embernek írok egyszerre. Imádom a magyar nyelvet.
2023. márc. 5. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kettes írja, az üzenet felugrik. Nekem is így van beállítva, ezért sokszor nem nyitom meg. Irigylem azt, aki ráér lesni, mikor kattintok rá, meg mikor nem.
2023. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Jól értem, hogy te most egy párkapcsolatba akarsz bekavarni?

Teljesen felesleges. Úgy is együtt maradnak, és te leszel a szemét.

2023. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kíváncsi. Az üzenetbe bele tud olvasni és ha látja, hogy nem sürgős, majd válaszol ha jobban ráér. De ha képet kap, ez nincs meg és így inkább megnézi rögtön.
2023. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem 5-ös, az én páromról volt szó
2023. márc. 5. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Akkor hívd fel! Úgy nehezebb hazudozni.

Esetleg mondd azt, hogy kérdezni akarsz valamit (jó tejet vettél-e vagy hasonló baromság) és váltson videó hívásra.

2023. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!