Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy csaj ki írja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy csaj ki írja, hogy 185 cm alatt rá se írjon valaki, ilyenkor miért hisztiznek a nőgyűlölet miatt mikor ők hozzák ki a férfiakból?

Figyelt kérdés
Én egy magas férfi vagyok 185 cm felett, de mélységes dühöt érzek a kivagyi nőktől. Mi van akkor, ha csak 184 cm? 1 cm miatt már dobni kell valakit? Le kell mérni centire pontosan az illetőt? Érdekes én több embert ismerek ahol a férfi uram bocsáss, de alacsonyabb a barátnőjénél pár centivel és nem omlott össze a világegyetem ettől, még mindig együtt vannak, gyerek is van. Az ilyen centiző fétises nők magukba nézhetnének, mert magas férfiként is zavar az arroganciájuk.
2023. márc. 20. 11:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Bár én sem értek egyet ezzel, nekem a férjem velem egy magas, sosem zavart minket, de mindenkinek más a preferenciája. Van aki magas férfit akár, van olyan férfi aki csak vékony nőt, mindenkinek más tetszik.
2023. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
2023. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

Ha benned ez gyűlöletet kelt, fura vagy.


Vannak elvárásai, és aszerint keres párt, nem azt mondja, nőj egy centit.


Engem nem zavar, ha egy férfi olyan nőt keres, aki 40 kiló, az zavarna, ha összejönne velem, és elvárná, hogy fogyjak le 40 kilóra. Hogy ki kit keres, ahhoz nekem semmi közöm.


(Amúgy nem fura, hogy mindig 180+ -os pasik nyávognak itt a magasság miatt... ?)

2023. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
5%

3. "(Amúgy nem fura, hogy mindig 180+ -os pasik nyávognak itt a magasság miatt... ?)"


180 vagyok. Én is kaptam meg, hogy alacsony vagyok.

És nem valamelyik sportoló, 180+ -os barátnőmtől!!!

Egy kis törpe, 160+ -os csajtól!!!

És még ő sértődött meg, mikor a képébe röhögve hagytam ott!!!

2023. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Ha a te szemedben is kevesebbet ér, aki alacsonyabb, akkor pont érted, miről van szó.
2023. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Minden általánosítás idiotizmus. Az is, ha egy, két, három nő okán mindjárt "a nők"-ről lesz szó és az is, ha egy, két, három férfi okán "a férfiak"-ról.
2023. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan várjon el bármit, még az se baj ha nem akar adni érte. Csak ha ez miatt nem kell azoknak akikkel ősze jöhetne, akkor ne hisztizzen.
2023. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

De te most min háborogsz? Sajnálod, hogy egy centi miatt lecsúsztál egy ilyen hisztirékáról? Feltétlenül ilyen nőre vágytál? Vagy miért fáj ez neked?

Ki kell röhögni, aztán menni tovább.

Ha sose jön össze nő, az meg nem a magasságod, hanem nőgyűlöleted miatt van.

2023. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
2%
Ott tartunk mar hogy a 180 is torpe tacsko? Legyetek esznel mar ember !
2023. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha 185 feletti vagy kérdező, akkor téged miért zavar ez a téma? Egyáltalán hogyan és mikor találkoztál ezzel? Nézd, mindenkinek megvannak a maga preferenciái, ezt nem lehet erőltetni. Azt nehezen tudom elképzelni, hogy scak azért, mert valaki 185+-os férfit szeretne, a 184 cm-est már kizárja. A társkeresőn téma ez egyébként, mivel ott meg kell adni egy tól-ig kategóriát. Van, akik ki fognak ebből esni.
2023. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!