Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj zavarba van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj zavarba van egy másik csaj előtt, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Bocsi, lehet rossz kategóriába írtam, de itt talán többen vannak, tudnak véleményt mondani. Adott két csaj. Az egyik ha mesél akármit is, mindenkire ránéz a társaságban csak arra az egyikre nem. Ilyenkor szinte levegőnek nézi. Viszont ha az a másik csaj beszél, vagy akár megszólal, akkor bámulja, figyeli, sőt akkor is ha nem néz felé a csaj, szóval így "titkon". :D Szerintetek? Ez utálat? Rivalizálás? Vagy mit takarhat ez a viselkedés?

2023. márc. 22. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes társaság.. a haveroknak nem ellenségeknek kellene lennie.
2023. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, volt egy kolléganőm, aki tetszett, és iszonyat zavarban voltam a jelenlétében, de úgy vettem észre, hogy ő is 😃


És teljesen biztos, hogy nálam vonzalomról volt szó, mivel a számomra szimpatikus férfiak közelében is így érzek.

2023. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát haverok nem vagyunk, inkább többször vagyunk egy társaságban, maradjunk ebben inkább :D
2023. márc. 22. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Zavarban van akkor érzelmileg vonzódik hozzá. Tetszik neki.
2023. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2# köszi, volt bennem egy ilyen is, aztán mindig elvetettem... mert úgy más jeleket nem látok, aztán ki tudja :D
2023. márc. 22. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én arra nem merek ránézni, aki jobb nő nálam. Átlagos vagyok, és az ilyen extra csini csajokkal szemben mindig zavarban vagyok, mert suliban sokat bántottak.
2023. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem van egy kolléganőm, akit utálok, vele viselkedek így, nyilván ha beszél, ránézek. Nem vagyok sz.rkavaró, így konfliktus sosem lesz és másoknak sem hangoztatom az ellenérzésem, de levegőnek nézem, mert jobb azt képzelni, hogy nincs ott, mint tudatosítani magamban, hogy de. Az én életemben ez a szitu fordult elő.
2023. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!