Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, milyen tapasztalataito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen tapasztalataitok vannak a jóképű, kontra az előnytelenebb külsejű férfiakkal?

Figyelt kérdés
Szokták mondani hogy a jóképű pasik szemetek, a csunyábbak pedig kedvesebbek, normálisabbak, jobb fejek, hűségesebbek, de sok nőtől olvasom hogy ennek pont a fordítottja igaz, és a jóképű pasikkal vannak pozitív tapasztalataik, az előnytelenebb külsejű férfiakkal pedig negatív többségben. Melyik igaz akkor leginkább?

2023. márc. 23. 08:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Én azt gondoltam sokáig, hogy a jóképű srácok személyisége rosszabb lehet de az élet azt igazolta, hogy egy ember személyisége semmiben nem alapul a kinézetén. Az egy más dolog, és szerintem ezt sokan keverik a személyiséggel, hogy egy kevésbé jóképű férfi nem enged meg magának annyi szemétséget mert tudja nem kap akármikor másik nőt. De ez nem a személyiség, ettől még észre lehet venni, hogy ez az ember szemét csak nem meri kimutatni.
2023. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
99%

Így van, én is a fordítottját tapasztaltam.



Akik frusztráltak, komplexusosak (ezáltal gyűlölik a nőket vagy netàn az egész világot), azok között található a legtöbb patkány viselkedésű.


Aki jól néz ki, nyilván jobb esetben harmóniában is él önmagával, az hajlamosabb mások irányában is kedvesebben viselkedni.

2023. márc. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%

Nekem 1 jóképű pasival volt dolgom, rá is fáztam. Minden nő kellett neki, az egójának hizelgett. Én mondjuk pont nem a külseje miatt

választottam azt hittem 48 évesen már érett és lenyugodott. Nagy tévedés.

A kevésbé előnyösek mind maximálisan megbecsültek.

2023. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem vettem észre, hogy a csúnya pasik kicsit is kedvesebbek lettek volna, sőt. Mikor mellettem lett önbizalma, külsőre is kikupalódott, belőle lett a legnagyobb szemétláda. Nem elég, hogy mindenkit meg akart dugni, de velem is elkezdte a lelki terrort, az önbizalmam lerombolni, meg a gázlángolást. Ott voltam 18 éves, 157 centis, 47 kilós, szőke, kék szemű, sportos, feszes kiscsajként, és meggyőződésem volt, hogy undorítóan nézek ki, nem kellek rajta kívül senkinek, megérdemlem, hogy így bánik velem, és én vagyok a női nem legutolsó söpredéke, aki jobban jár, ha tűri a megcsalást és a veszekedést. Ő meg a rendes srác, amiért elvisel, nem ver meg, és nem iszik meg drogozik, mint a "diszkós díszbu2ik".

Ha a barátnőm nincs, egy emberi roncs lennék ma is. Ő rángatott ki ebből, meg ő segített újra felépíteni az önbizalmam, és helyretenni, hogy nem minden pasi ilyen. Ő segített abban is, hogy ne pattintsak le minden helyes pasit azzal, hogy biztos szemét lesz velem.

Neki hála ismertem meg a második, és egyben utolsó pasim. Aki jóképű, magas, okos, jó családból származik, és értékesebb, mint a legtöbb ember, akit ismerek. Aki amúgy 15 éve a férjem, és a négy gyerekünk apja.

2023. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon változó, ki milyen személyiségvonásokkal rendelkezik, mennyire befolyásolja ezt a külseje, a gyerekkora, traumái, bármi. Nincs egy univerzális ennyire lesarkitott válasz, ami megfelelő lenne egy ennyire lesarkitott kérdésre.
2023. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

Azért nagy általánosságban elmondható, és igaz ez mindkét nemre, hogy akik folyamatosan visszaigazolást kapnak mennyire pozitívak kinézetileg, személyiségben, azokból kizárt, hogy megkeseredett, gyűlölködő valakik lennének, akik csak a rosszat látják mindenben.


Erre jó a gyakorikérdések, mert még a legnormálisabbakból is a félhülyét hozza ki....

2023. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%

#6

Igen szerintem alapvetően pozitívabb személyiségűek lesznek a jobb külsejűek, viszont aki nem tudja ezt kezelni és visszaél vele, átver, kihasznál másokat, az feltűnőbb lesz, mert egy átlagos srácnak kevésbé van lehetősége erre.

2023. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ennyire feketén- fehéren kijelenteni, hogy az ilyen olyan külső megjelenés ilyen olyan belsőt takar. Ez ennel sokkal komplexebb dolog, millió tényezőtől függ. 5-ös véleményét osztom.
2023. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%

#8

Persze nem lehet azt mondani, hogy "na ez az ember biztos egy f@sz mert ilyenolyan". Ettől függetlenül be lehet lőni, hogy mire számíts, aztán lehet hogy pozitívan/negatívan csalódsz, de ha jól lőtted be hogy mire lehet számítani, akkor az ESETEK NAGY RÉSZÉBEN az fog történni. És ez egyáltalán nem haszontalan

Pl attól még hogy biztos van értelmes hajléktalan, nem arra számítasz hogy egy atomfizikai szemináriumot akar tartani, mikor leszólít a keletinél, ennek megfelelően a legtöbben nem válaszolnak, mert tudják hogy nem akarnak pénzt adni.

2023. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
45%
Egy jóképű hapsi is lehet frusztrált pl. a mérete miatt. Vagy lehet rosszindulatú, mert gyerekkorában dadogott, kiközösítették, kinevették stb.
2023. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!