Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz , hogy minden férfi 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz , hogy minden férfi 20 éves nőt akar?

Figyelt kérdés
És aki tagadja ezt az hazudik?

2023. márc. 23. 09:20
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
34%
Nem legalább is akinek nem korosztálya és van idegrendszere . A mai 20 évesek mit tudnak , éjjel nappal inni ,drogozni (abból sok a függő nem csak alkalmi használok) , vinnyognak, túl okosbak érzik magukat miközben azt hiszik bölcsek is és sorolhatnám. Nem akar mindenki egy nevelő szerepébe bujni , mert ezeknek a lányoknak az kell és nekem nincs energiám hozzá.
2023. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
8%
#16 érdekes, én pont az idősebb korosztályokkal kapcsolatban érzem ezt. a fiatalabbakhoz képest tízszer annyi elvárás és tizedannyi kompromisszumkészség, és cserébe mit kapsz? besavanyodás, életuntság, megkopottság testileg-lelkileg.
2023. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
34%

Én 40+os nőt akarok.

21/F

2023. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
40 vagyok, a közel hozzám hasonlóak tetszenek.
2023. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%
Én 53 évesen simán szeretnék 20 éves nőt!!
2023. márc. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtik sokan hogy a 20 evesnek ha rossz kedve van az 20 xor rosszabb mint egy 10 evvel idosebb ember. Persze jó dugni meg elbeszelgetni de amikor behulyulnek akkor tipik kis taknyosok..
2023. márc. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
28%

Pontosan azért, amit a 26- os mond, szerintem a 9- es válaszoló telibelőtte a lényeget.

Szerintem egyetlen középkorú férfi sem bánná, ha a 40-50 éves feleségének olyan lenne a teste, mint amilyen 20 évesen volt.

Egy középkorú nő, korához illő gondolkodással, 20 évesnek megfelelő testtel, ez egy igazi főnyeremény lenne.

Persze az is igaz, hogy kinek mi. Ahogy az 1- es is írja, manapság egyre többet hallani, 70- 80 körüli nőket erőszakolnak meg.

Ilyen nagy lenne a férfiak kiéhezettsége?? Sajnos igen, mivel szinte lehetetlen ma párkapcsolatot találni. De nem hogy párkapcsokatot, még szexpartnert se.

Így aztán maradnak a 80 körüli érett gyümölcsök.

De legalább ők akció után nem vitatkoznak, hanem megkérdezik, hogy mikor jösz legközelebb.!!!


Egyik kollegám 36 éves, és egy 76 éves nővel kavar. És képzeljétek el, hogy popsiba is engedi, nem nyafog, és a végén lenyeli. Nem semmi.

2023. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

#27

76 évesen anál??? Aranyér nem zavarja?

2023. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

27) "Ilyen nagy lenne a férfiak kiéhezettsége?? Sajnos igen, mivel szinte lehetetlen ma párkapcsolatot találni. De nem hogy párkapcsokatot, még szexpartnert se."

Nem, egyszerűen csak a világ lúzerei vagytok, de még ez is kevés érv ahhoz, hogy a szexuális erőszakot (öregasszonyok ellen b.szki) szegény férfiak kiéhezettségével racionalizáld.

Világ legalja, komolyan.

2023. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
57%
Láttam hírekben, hogy a setét vonat egykori arca 40 néhány évesen is egy 20 éves tinit rontogat meg, tehát ő nem is férfi, hanem "simogató":DDD
2023. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!