Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nők teste szülése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők teste szülésenként 3-4 évet öregszik biológiailag? Ezért megy tönkre a legtöbb házasság/párkapcsolat mert a nők elöregszenek, elráncosodnak?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmit olvastam, hogy egy szülés az a nőnek a biológiai korához hozzáad 3-4 évet, így ez nagyon meglátszik a külsején is. És ezt tapasztalom is ismerőseimen akik már szültek, hogy utána nagyon hamar átmentek ilyen ráncos asszonyba a fiatal bigéből. Csak hogy a férfi nem azt a nőt vette feleségül... nem egy ráncos, öregedő, sok esetben a terhesség alatt elhízott nőt vett feleségül, hanem egy fiatal szép nőt, és jogos hogy nem elégszik meg egy teljesen mással. Olyankor sok esetben, - jogosan - félrelép a férfi, vagy teljesen elhagyja a családot, vagy szeretőt tart, vagy italhoz nyúl, stb.

Ti is ezt tapasztaljátok?



2023. márc. 23. 16:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem tudom 2 gyereket szültem 50 vagyok de 42nek se néznek és elég sok ajánlatot kapok (amivel nem élek).


De persze látok sok leharcolt nőt is

2023. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ezt a 3-4 évet tényleg úgy kell-e érteni, mint, ahogy te érted. Szerintem nem ráncosabb lesz, hanem eü problémái lehetnek, amik a terhesség után is megmaradnak (aranyér, inkontinencia, túlsúly, magas vérnyomás, cukor, pajzsmirigy).


Ettől függetlenül szerintem nem jogos.


Ha olyan a kapcsolat, amire azt mondják, hogy gyereket akarnak benne, akkor nem arról kellene szóljon, hogy ki, hogyan néz ki, hanem, hogy egy olyan kapcsolat van, ahol számíthatnak egymásra a nehézségek esetén.


Ha olyan kapcsolatot akarsz, ahol a csaj jól néz ki, akkor egy sugarbaby-t érdemes beszerezni, akkor viszont nem érdemes családot alapítani.

2023. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%

Persze, és eközben a férfi ugyanolyan marad az évtizedek alatt amilyen volt. Pont úgy fog kinézni 50-60 évesen is mintha 25 lenne???

Hogyne! Ő nem ráncosodik, nem pocakosodik, nem kopaszodik, nem lógnak a tökei, nem lesznek prosztata problémái... a férfi maga lesz a megtestesült tökély, miközben a nővel kihordatta a gyerekét.

Néha a bszáson kívüli világot sem ártana látni itt egy két ösztönlénynek.

Egyébként én nem szültem, nem vagyok elhízva, nem vagyok lelakva.

N40+

2023. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy a terhesség miatt mennyit öregszik egy nő, de az egyáltalán nem jogos a férfi részéről, ha emiatt elhagyja vagy megcsalja! Amikor feleségül veszel valakit, azt vállalod, hogy életetek végéig együtt maradtok majd, márpedig mindenki öreg és ráncos az élete végén, hacsak meg nem halt már 25 évesen. Nem is értem, hogy juthat olyan eszébe bármelyik férfinak, hogy majd örökre húszonéves lesz a felesége, még 40, 50, 60 évesen is.... Nyilván nem!! Ha nem akarsz öregedő nővel együtt lenni, ne vegyél senkit feleségül! Csináld azt, amit Leo Dicaprio, és dobd a nőt, ahogy eléri a 25 éves kort, és keress újabbat, fiatalabbat!
2023. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tele lesz vitaminkészlettel, vérdúsabb lesz, energiákkal töltődik fel, napi szinten cserélődik a víz is, egy új embernek életet adni azt jelenti hogy a szervezet maximumon dolgozik azért hogy lehető legjobb tapanyagot minőséget nyújtsa.

Aztán a szoptatásnál is.


Szervezetileg a legegeszségesebb legerősebb a szervezet ezen 100%-os munka zajlik a testében amennyit csak kibír hozni magából.

2023. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
*szervezet maximum fokozaton dolgozik
2023. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
A nőisesség magas foka és csúcsa ez valójában. Nem öregedés leépülés hanem annak teljes ellentéte.
2023. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
A válások 70%-át a nők kezdeményezik, tehát a házasságok azért mennek tönkre, mert a nők nem boldogok a kapcsolatukban, vagyis a férjek nagy része nem jó partner.
2023. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Az enyhe kifejezés a nem jó.

Ahol válás van az már az a szint, hogy elviselhetetlen, tarthatatlan vele.

2023. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
Így van. 1 gyerek 3 évet öregít átlagosan a nőkön.
2023. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!