Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nők teste szülése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők teste szülésenként 3-4 évet öregszik biológiailag? Ezért megy tönkre a legtöbb házasság/párkapcsolat mert a nők elöregszenek, elráncosodnak?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmit olvastam, hogy egy szülés az a nőnek a biológiai korához hozzáad 3-4 évet, így ez nagyon meglátszik a külsején is. És ezt tapasztalom is ismerőseimen akik már szültek, hogy utána nagyon hamar átmentek ilyen ráncos asszonyba a fiatal bigéből. Csak hogy a férfi nem azt a nőt vette feleségül... nem egy ráncos, öregedő, sok esetben a terhesség alatt elhízott nőt vett feleségül, hanem egy fiatal szép nőt, és jogos hogy nem elégszik meg egy teljesen mással. Olyankor sok esetben, - jogosan - félrelép a férfi, vagy teljesen elhagyja a családot, vagy szeretőt tart, vagy italhoz nyúl, stb.

Ti is ezt tapasztaljátok?



2023. márc. 23. 16:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Napi incel rinya.

Ja, és több a kövér pasi, pedig nem is szültek. És több az igénytelen pasi is sokkal. Na jó estét csórikám.

2023. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

A biológiai kor az az amennyinek kinézel nagyjából mert az tükrözi a génjeid korát, hellyel közel. A valós kor pedig ugye a naptár szerinti születési évtől számított idő.

Állítólag amerikai tudósok szerint egy szülés az 3-4 évet rátesz egy nő biológiai korára, tehát öregszik, ráncosodik és rusnyul tőle. Arról nem is beszélve, főleg Magyarországon, ahogy Schobert Norbi is megmondta, a nők 20-30 kilót híznak terhesség alatt gyakran... és nem is akarják később leadni. Fúj.

2023. márc. 23. 20:23
 23/33 anonim ***** válasza:
Meg jól elhíznak.
2023. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
"Az osztálytársaim úgy meghíztak és megkopaszodtak, hogy meg se ismertek"
2023. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
96%

"Állítólag amerikai tudósok szerint egy szülés az 3-4 évet rátesz egy nő biológiai korára, tehát öregszik, ráncosodik és rusnyul tőle."


Ja, persze. Állítólag te meg sík hülye vagy. Valami amerikai kutatás is megmondta.

2023. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
50%
Allitolag ha szules elottig csak lotyogot a futykos szules utan mar harangozni is fog.
2023. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

És az elhízott, szarul kinéző férfiak hány gyereket szültek?

(Btw Shorbert úr már azt is deklarálta, hogy a cukor kémiailag megegyezik a kokainnal. Abban is milyen igaza volt!)

2023. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább úgy van, hogy egy nőnek legalább 3-4 gyereket kell szülnie ahhoz, hogy nagy nehezen hozzá öregedjen valahogy a szülés nélkül 30évesen 50-nek kinéző férjéhez 😂

Amúgy meg sose hallottam ekkora baromságot. 40már elmúltam, nem szültem. Van olyan 3 gyerekes velem egyidős barátnőm, aki fiatalabbnak néz ki nálam, meg 30 éves gyermektelen is, aki meg öregebbnek.

2023. márc. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam ilyen kutatást, meg az ellenkezőjét is, hogy biológiailag pont hogy fiatalabb azoknak a nőknek a szervezete, akik legalább egyszer szültek. Hát ezek után passz.

Amúgy én 20 hétig végig hánytam, most szoptatok, utoljára 16 éves korom körül voltam ilyen szép vékony mint most vagyok. Imádom, nekem a terhesség volt a legjobb diéta, de persze mindenkire máshogy hat.

Ami biztos, hogy ma Magyarországon a férfiak nagyobb arányban elhízottak mint a nők, ezt minden évben kihozza a statisztika. Pedig ők még a terhességre sem foghatják. Pech. Norbika is hogy néz már ki szegény, olyan fejjel és testtel én elbújnék egy sarokba és csak sírnék, nem még másokkal foglalkoznék.

2023. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is feltétlenül a szülés, bár az is nagyon nehéz és fájdalmas sokaknak. De az első néhány év, a kialvatlan éjszakák, azok azért megviselik a nőket. Persze vannak kivételek, de azért elég sok elnyúzott arcot látok sajnos, mert a nőkre hárul a legtöbb feladat a gyerek kapcsán.
2023. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!