Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, ti összejönnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti összejönnétek,ismerkednétek ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Instagrammon napi szinten lányokat követ be és lájkolgat, de nem celebeket meg akiket "mindenki ismer" ország/világszerte, hanem csak átlagos, pár száz, pár ezer követős környékbeli lányokat. Tehát köztük például volt osztálytársaitokat, munkatársaitokat, egyetemi ismerősöket, veletek egy városban élő nőket..



Főleg a 20-25 éves korosztályra gondolok, de más vélemények is érdekelnek.



2023. márc. 24. 20:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, ismerkednék vele. Nem érdekel mit csinál az interneten.
Nem, ez nálam kizáró ok, zavarna.
26 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Valójában ilyenekkel vannak együtt, rengeteg olyan kérdés van, hogy mit tegyen, ha a pasija instacicákat lájkol stb..
2023. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen párom. Eleinte normálisan mondtam neki, érvekkel alátámasztva, hogy ez miért zavar engem. De neki fontosabb volt a lájkolgatás, mint az én érzelmi állapotom, úgyhogy szakítás lett belőle.

Azóta meg három párom volt, az utolsó jelenleg is tart és egyik másik sem csinálta ezt, kérnem sem kellett őket, egyszerűen maguktól is láttak, hogy nincs értelme.


24N

2023. márc. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!