Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az embereknek nagy öröm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereknek nagy öröm, ha rámondhatják valakire, hogy incel?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon is azt figyeltem meg, hogy elég sok rosszindulatot és lenézést talál, aki férfiként társkeresési problémákról ír. Vannak persze teljesen hülyeségek is, mikor azt kérdezik mennyi pénz kéne xy nőhöz vagy 180 cm alatt nem lehet barátnőt találni, de sokszor olyan könnyen és bármiféle együttérzés nélkül mondják rá valakire, hogy incel. Igazából nem másnak a dolga megoldani valaki elakadását az életben, de az sem jó, hogy mindig éreztessék az illetővel, hogy kevesebbet ér. Sokszor nem is csak a saját hibája, hogy így alakult az élete.

2023. márc. 27. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
Ezek csak letőgyelt mázsa körüli feministák, akik férfit max netről láttak meztelen.
2023. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokszor kiáltottak már farkast itt az oldalon:S


Velem is megesett, hogy kiírtam egy problémámat és megkaptam, hogy kamu.

De van aki minden munkával kapcsolatos kérdésre odaírja, hogy alapítványos őrült. Pedig az írásképből azért ltászik, hogy sokszor baromira nem az.


És bizony van itt az oldalon 3-5 incel provokátor és szerintem 1-2 aki meg abban leli az örömét ha triggereli őket. És ugye a hangos kisebbség el tudja nyomni a csendesebb többséget, és ez hatványozottan igaz egy anonim fórumon.

2023. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

"Sokszor nem is csak a saját hibája, hogy így alakult az élete."

Hát, kié? A nőké, mi? Szóval incel vagy😉

Nem hinném, hogy öröm. Én azt látom, hogy csak az incelekre használják. De linkelnél egy kérdést, hogy mire gondolsz?

2023. márc. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

"Itt a fórumon is azt figyeltem meg, hogy elég sok rosszindulatot és lenézést talál, aki férfiként társkeresési problémákról ír."

az a baj, hogy 10-ből 9 esetben üvölt az illetőről a szánalmas, torz, önsajnáltató nyomiság

2023. márc. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem, de nevén nevezni valakit nem bűn
2023. márc. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

99,9%-ban nem az emberek dobálóznak azzal, hogy valaki így meg úgy incel, hanem a lúzerek hívják magukat annak, mert azt hiszik így majd bárkit fognak érdekelni.


Az pedig természetes, hogy itt kapsz negatív kritikát bármiről írsz ki kérdést vagy bármilyen választ is írsz.

2023. márc. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%
A feministáknak mindenki incel, aki nem hisz a női felsőbbrendűségben.
2023. márc. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
En ferfikent azert szoktam rairni hogy normalis emberek ne vesztegessek az idejuket a valasszal. Az incelek egy marek szart se erdemelnek.
2023. márc. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

4

Ez teljesen így van, de sajnos a maradék 1-et is szétszedik.


Nem olyan rég volt egy ilyen kérdés. A srác arról beszélz, hogy a covid miatt kiesett neki az egyetemi élet, most meg a munka mellett nehéz az ismerkedés, és mit tegyen? Egy rohadt szót nem szólt a nőkről, a hipergámiáról, a szexuális újraelosztásról meg a többi incel marhaságról. Tök normális volt, és visszakézből megkapta, hogy "undorító, ronda, teszezosza nőgyűlölő"... De így konkrétan a derült égből.


Engem is idegesítenek az incelek, és nem bánnám, ha egyszerűen megszűnnének létezni, de rosszra vezet, ha konkrétan minden sikertelen férfit a sárga földig aláznak.

2023. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
A normalis pasik nem gondolnam h pont itt kernenek tanacsot tarskereses ugyben...
2023. márc. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!