Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én értem félre a jeleket vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én értem félre a jeleket vagy akar vmit?

Figyelt kérdés

Van egy szexkapcsolatom. Már 1,5 éve tart a dolog,egy 5 hónapos megszakítással. Se neki se nekem nincs senkim. Az az 5 hónap külön azért volt mert én beleszerettem,ás ezt meg is mondtam neki,ám ő elég bunkón reagált. És ez miatt 5 hónapig nem is kerestük egymást. Mostanában megint elkezdtünk találkozgatni. Én azt hittem h tul vagyok rajta,de nem. Még mindig szerelmes vagyok belé,ezért ugy döntöttem h többet nem talizok vele,mert így nekem nagyon rossz h ő nem akar semmi komolyabbat.

Ám az utolsó alkalmakkor mikor taliztunk szex után nagyon sokáig magához ölelt. Ezt elötte nem szokta. Mikor én bujni akartam hozzá ő akkor is kitért előle és inkább felöltözött.

Nem értem h miért csinálja ezt. Van ennek vmi jelentősége,vagy feleslegesen kezdek reménykedni?

Ha csak egy icipici esély is van h összejöjjünk rendesen akkor nem adom csak így fel

22/L


2010. okt. 7. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, és higgy a szavainak.
2010. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem egyértelmű hogy csak arra kellesz neki



28/F

2010. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg hogy mivan mert az utolsó reakció tényleg elég érdekes
2010. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!