Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire mély baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire mély baráti kapcsolat kell ahhoz, hogy egy férfi barátomnak elmondjam mindenfajta szégyenérzet nélkül, hogy most éppen megjött a havi bajom? Nagyon nyílt lennék felé? Simán kimondtam, ő sem érezte cikinek.

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

72,653%-os mélységűnek kell lennie a baráti kapcsolatnak.

Ez milyen kérdés? Nyilván függ mindkét embertől és magától a kapcsolattól is. Az más kérdés, hogy ezt miért a párkapcsolati kérdések közé írtad ki. Engem pl. taszítanak azok az emberek, akik azzal próbálnak közeledni a másikhoz, hogy nagyon intim, bensőséges információkat zúdítanak a másikra.

2023. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha csak úgy random mondod ki kissé furcsa, de ha mint téma jött fel a menstruáció és úgy jegyzed meg, akkor normális szerintem.

Amúgy nem hiszem, hogy szégyenérzetet kellene érezni, mert természetes folyamat, tudja ő is, hiszen van anyukája, lanytesoja, barátnői.

2023. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha kimondtad, és egyikőtöknek sem gáz, akkor mi a baj?
2023. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1-es válaszoló téves választ adott!


Valójában elegendő, ha 71,84%-os mélységű a baráti kapcsolat!

2023. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

A sima barátnak ehhez mi köze? Én még a baratnőimmel se tudatom


Ha van köztetek szex akkor meg elég fontos hogy tudja.

2023. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem lenne rossz ha lehetne mondani, mert különben hazudósak leszünk akire nem lehet számítani. Pedig mondjuk csak megjött azért nem akarsz teljesítménytúrára menni, vagy megterhelő munkát csinálni vagy cipekedni. Kellemetlen hogy ki kell helyette találni valamit, nem elég az hogy most pihenés esik jól, a mensit meg nem lehet mondani bárkinek.
2023. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Ha éreztetni akarom vele, hogy minimálisan se tekintem férfinek, csak egy barátnak akkor simán elmondom. Egyébként nem.
2023. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Én bárkinek elmondom. Nem szeretem, hogy stigma van rajta. Minden ember azért van itt, mert az anyukájának egészséges ciklusa van.
2023. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell mély baráti kapcsolat, és miért lenne ciki? Ez prűd felfogás, ahogy havi bajnak, piros betűs napoknak nevezni is.


5-ös: Ha nem kapcsolódik hozzá semmi, nem jelentem be a barátaimnak, ismerőseimnek. De teszem azt, találkozom valakivel, épp menstruálok, fáj a hasam, puffadok, akkor megmondom az okkal együtt, és van még jó pár szitu, ahol van értelme szóba hozni. Múltkor pl. baráti társaságban (férfiak, nők vegyesen) az egyik ismerősnek váratlanul jött meg, nem volt nála semmi, és hangosan feltette a kérdést, ki tudná kisegíteni. Teljesen rendbe volt, és nem gondolom, hogy súgva, szégyenkezve kellett volna előadnia a kérését, a férfiak fülétől távol, esetleg vécépapírt a bugyijába tömködni, hazarohanni, mert úristen, senki meg ne tudja:-)


7-es: Ez még viccnek is rossz.

2023. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Semennyire. Én tipikusan az a Nyilas vagyok, akinek ami a szívén, az a száján, nincsenek tabuk. Bárkinek bármit elmondok, amire rákérdez, vagy amit valamiért fontosnak érzek. Nem tudom, miért kellett ezt közölnöd vele, de nyilván megvolt rá az okod, és nem csak úgy jött, hogy szia, jó reggelt, épp megvan! :-)

Ennyi.

40/N

2023. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!