Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság az a srác, aki kedves és udvarias, nem úriember, henem szánalmas lúzer a lányok szemében?

Figyelt kérdés

Rendre olvasom itt az oldalon, hogy a lányok panaszkodnak a srácokra, hogy mekkora bunkók, a legelemibb illemszabályokat sem tartják be. De az már nem jut az eszükbe, hogy pont a lányok kényszerítik bele ebbe a viselkedésformába a srácoakt. Van egy ismerősöm, aki rendszeresen használ olyan kifejezéseket, hogy "sunáznám a fingóját" vagy "megszúrtam a mai libát".

Én elhúztam a számat, ő észrevette és rákérdezett. Megmondtam neki, hogy nem tetszik, erre ő: "a csajok azt szeretik, ha megmondják nekik a frankót!" Nekem ez nem menne.

A másik: minden srác csak a szexre megy. Ezt sok lány azzal érte el, hogy magasról tettek rá, ha egy fiú szerelmes volt beléjük. Az eredmény az elállatiasodás, mert ha visszautasítják a szexet, akkor jöhet a következő jelölt és akkor végül csak összejön valami. Az érzelmek pedig mellékesek lesznek.

Ha viszont erre van igény, akkor milyen alapon panaszkodik bárki is?


2010. okt. 7. 18:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

EZ két oldalú.. nem csak egy oldal van.


"Ezt sok lány azzal érte el, hogy magasról tettek rá, ha egy fiú szerelmes volt beléjük"


Lemerem fogadni, hogy minden második nő aki olvassa a kérdést, pont annyiszor tapasztalta, hogy tesznek a szerelmére...

2010. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
ÉN NAGYON SZERETEM AZ UDVARIAS FIÚKAT.Aki meg nem veszi figyelembe őket az olyan is.
2010. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Kamuuu ***** válasza:
Én udvarias vagyok és a lányok leszarnak csak barátként tekintenek rám:D
2010. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
utólsóval értek eggyet csak az a baj h nem tok velük full bunkó lenni van olyan ismerősöm aki bunkó velük és minden ujjára talál eggyet ...
2010. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nem bunkónak kell lenni. Le kell őket sz@rni. Azt meg lehet aranyosan és kedvesen is... :)
2010. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy aki nem bunkó velük, abben semmi férfias nincs. Mondjuk szerintem ez a mai média tömegbutító hatása, mert hogy nem egy normális és természetes dolog, az is biztos.
2010. okt. 7. 19:06
 7/31 anonim ***** válasza:

Na de könyörgöm, milyen lányok gondolják ezt? :) Nem hiszem, hogy egy olyat akarnál magadnak!

21/L

2010. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
nekem nem kéne bunkó pasi, ink ez.
2010. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Kedves 21 éves lány!

Nagyon érdekes dolog ez, mert nem egy nagyon kellemetlen tapasztalatom volt már. Volt már nem egy próbálkozásom ún. "rendes lányokkal", akik pl. tanulmányi versenyen is részt vettek és normálisnak tűntek. Mindegyik kedves volt velem barátként, de semmi több nem történt. Nem értettem, mi a baj, aztán egyik szombat este megláttam a másik énjüket is. Egy csürhével volt egy diszkóban és abból is a legnagyobb tahónak volt ő a barátnője. Ez nem egyedi eset volt.

2010. okt. 7. 19:13
 10/31 anonim ***** válasza:

Te csak azt hitted róluk, hogy normális lányok... :) ez itt a probléma. Majd ha összehoz a sors egy valóban normális lánnyal, hidd el, díjazni fogja azt, hogy nem vagy egy tirpák!

21/L

2010. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!