Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ? Szeretem de másé

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ? Szeretem de másé

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe szerelmes vagyok 2 éve de kapcsolatban van egy ismerösömel de ő bántsa a csajt a lány még türi mivel nincs hová mennie. Még 2 éve sokat beszélgettünk amikor intézetbe élt de akkor hülye voltam nem szedtem fel magamnak most még ugye már másé. Én szeretném és tisztelném mellettem jobb lenne neki de nem tudom mit tegyek
2023. márc. 30. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajt.
2023. márc. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Téged meg megunna hamar. Akkor inkább verjék.
2023. márc. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy te kellettél volna neki?
2023. márc. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Keress mást, egy nőnek amúgy sem az kell, hogy mindent megadjanak neki.
2023. márc. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Lépj túl rajta, ha akarnád se lehetne a tied.


Csak hosszú éveket fogsz elpazarolni azzal, hogy őt lesed, vársz rá, és reménykedsz..

2023. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Lépj túl rajta. Nem tudsz mit tenni. Ha netan valahogy sikerülne elcsábitanod, akkor a csávója vagy őt, vagy téged, vagy mindkettőtöket agyonverne.

A csaj ezt választotta, ezek szerint téged is választhatott volna, de te nem kellettél. Így járt. Majd ha rájön mibe van, akkor max segítesz neki, de amég ő nem akar kilépni, addig te nem tehetsz semmit.

Sajnálom amugy, mert biztos az intezetben is rossz volt neki, és kint ez folytatódik. De mondom, nem tudsz mit tenni.

2023. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szoktam írni mesengeren a lánnyal és tegnap hajnalig írtunk írta hogy rossz neki azzal a csávoval. Az a csávó meg egy idióta iskolázatlan kigyúrt C... Szívesen túl lepnék de minden nap látom és így nehéz mer látom rajta hogy nagyon ki van
2023. márc. 30. 09:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen iskolazatlan, idiota, kigyurt c-kel az a baj, hogyha megpróbalsz tenni ellene, akkor egyből lesz belőle vagy 10, es akkor neked annyi.


Ha komolyan gondoljatok, akkor max azt lehet hogy megszökteted a csajt, es eltűntök az ország másik végébe. De ez meg tudom hogy a legtöbb embernek lehetetlen.

Es meg akkor is ott van, hogy a csaj "rajön", hogy megis a másikat szereti, es visszamegy hozzá. (Traumakötés, rossz mintázat- tudat alatt ezt tartja normalisnak).

2023. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen C.. kel még az is a gond hogy be éltetik a pont ilyen intézeti szeretet hiányos lányokat el veszik tőlük a pénzt és ki rakják őket prostinak...
2023. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#10 azt soha nem hagynám akkor már biztos bele avatkoznák ha hadja a lány ha nem. Nem vagyok egy verekedős típus és azt se tudom biztosan hogy akar e engem a csaj de ha nem akarna miért írna velem mesengeren a csávó háta mögött
2023. márc. 30. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!