Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődött meg ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg ennyire?

Figyelt kérdés
Röviden:2 hetet együtt töltöttem ezzel a külföldi sráccal a nyaraláson. Most volt egy vitánk, aminek a végére odatettem, hogy neked senki sem elég jó, én sem. Most mosolyszünet volt 5 napja, majd újból beszélni kezdtünk és azt írta, hogy legyünk "friends with benefits" és hogy fejezzem be a smileyk írását az üzeneteimben, semmi érzelem ne legyen köztünk. Kérdeztem tőle, hogy mi bajod van, eddig nem zavart a smiley és Te is olyanokat írtál, hogy édeske stb. Azt mondta, hogy próbál szigorúbban viselkedni velem, mikor azt látja, hogy a kapcsolatunkat tekintve nem vagyok reális, mert úgy érzi, hogy én komolyabb dolgokat szeretnék és hogy felfogom-e egyáltalán azt, hogy ott más nőkkel fog randizni meg szexelni és hogy legyek őszinte, de ez szerinte probléma. Én csak annyit válaszoltam, hogyha más nőkkel találsz ott szórakozást, akkor sztm nincs szükséged rám. Azt mondta, hogy Ő csak azért mondta el ezt, hogy ne mondjam majd azt, hogy a férfiak hazudnak, mert Ő nem, de hogy ez nekem nem tetszik. Erre nem tudtam reagálni, mert utána letiltott

2023. márc. 30. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért tiltott le, mert ő barátság extrákkal kapcsolatot szeretett volna, ami neked nem felelt meg. Picit gyerekesen reagálta le.
2023. márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A hercegnő
2023. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén, mit akarsz egy ilyentől? Örülj, hogy megszabadultál tőle. Menjen és randizgasson olyanokkal, akik szintén semmi komolyat nem akarnak tőle. Te meg hagyd, mert csak sérülni fogsz.
2023. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem arab?
2023. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem megsértődés.

Semmi kedve egy "barátság extrákkal" kapcsolatban magyarázkodni.

Ő ezt úgy gondolta, hogy tudtodra adja te csak egy opció vagy neki, ha megérted, megérted, ha nem nem.

Nem fog bele menni érzelmi dolgokba írta is. Te írtad, hogyha más nők vannak ott, akkor nincs szüksége rád.

Ő meg helyeslően letiltott.

Látta, hogy nem vagy vevő ilyen féle kapcsolatra. Ha nem érdekel ez a dolog, nem akartál ilyenbe részt venni, akkor szerintem örülj, hogy megszabadultál tőle.

Legalább nem pazarolod olyanra az időd, amit nem akarsz.

2023. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
2 hetes kavarás után nyilván nem fog neked magyarázkodni meg nem fogja hallgatni a hisztidet és számonkérésedet. Közölte, hogy semmi komolyat nem akar tőled, látta, hogy te erre nem vagy vevő így letiltott és éli tovább az életét. Vegyél róla példát és lépj tovább te is.
2023. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A hapsi a hercegnő, arra gondoltam, erre mindenki lepontozott. XD Igen, pasik is viselkednek hercegnőként, megsértődnek mindenen. A francnak kellene ilyen hisztérika.
2023. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, én bele se mentem volna.

N

2023. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!